Facebook
Facebook Ceneo

Top 5 pomysłów na wspólne, aktywne spędzanie czasu w wakacje :)

Jak to działa?
16 czerwca 2019

 

Wakacje lada chwila, przychodzi czas kiedy zaczynamy mieć ochotę na przeżycie przygody, zakosztowanie adrenaliny i oczywiście spędzanie czasu z rodziną bądź przyjaciółmi.
Niestety czasem brakuje pomysłu lub motywacji do zorganizowania sobie tego aktywnego czasu.
Wtedy najlepiej sprawdzą się zaplanowane przez nas atrakcje, która będą dla Was właśnie prezentem życia.

 

 Zobaczcie jak wygląda lista TOP 5 rozrywek na wakacje.

 

Canoe – Rafting przełomem Dunajca
Rafting będzie idealną niespodzianką dla osób lubiących aktywnie spędzać czas i poczuć dreszczyk emocji. Będzie to wspaniały prezent dla ludzi szczególne zainteresowanych sportami wodnymi. Poczuj moc prawdziwej przygody oraz adrenaliny i już dzisiaj zmierz się z rwącym nurtem rzeki. Sprawdź siebie w nawet najtrudniejszych sytuacjach, a przekonasz się na ile Cię stać!

Kurd nurkowania OWD
Zawsze pociągały Cię sporty wodne, ale nigdy nie miałeś odwagi lub okazji ich spróbować? Albo już próbowałeś i koniecznie chciałbyś to powtórzyć? A może potrzebujesz nieszablonowego prezentu? Znakomicie trafiłeś! Koniecznie przetestuj naszą propozycję, czyli kurs nurkowania. Gdy raz spróbujesz to nie będziesz chciał przestać! Nurkowanie jest pasją, która wciąga już od pierwszych chwil. Poznaj piękno podwodnej przyrody oraz przyjemność płynącą z uprawiania tego sportu. Z pewnością szybko zachwycisz się nowym światem i zapragniesz często w nim gościć! Przejdź kurs nurkowania, który pozwoli nabrać Ci podstawowych umiejętności, dających możliwość cieszenia się podwodnymi wyprawami!

Przejażdżka skuterem wodnym
Daj się ponieść szaleństwu i przeżyj ciekawą przygodę i niezapomniane wrażenia. Poznaj smak zawrotnej prędkości skutera wodnego, który sunie po wodzie dając uczucie wolności i zastrzyk adrenaliny.czuj się wolny i niczym nieograniczony, szusuj po wodnej tafli i spędzaj czas na doskonałej zabawie. Nic tak nie poprawia nastroju jak wodna przejażdżka na skuterze wodnym. Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji jej wypróbować tej formy rozrywki, to czas dokonać tego pierwszy raz!

Skok na Bungee
Realizowany jest na terenie klubu sportowego "Grzegórzecki" przy al. Pokoju. Dzięki wykorzystaniu żurawia wieżowego możliwe jest oddanie skoku z wysokości 90m, co pozwala na kilku sekundowy lot swobodny. Zanim jednak uczestnik wjedzie na górę musi się przygotować mentalnie, aby po spojrzeniu w dół nie zrezygnować i samodzielnie dokonać decyzji o wykonaniu skoku na bungee w Krakowie. Przeżycie towarzyszące skokowi jest niesamowite i nieporównywalne z niczym, co do tej pory przeżyłeś. Więc jak będzie? 3, 2, 1 bungee.

Relaks w grocie solnej, dla grupy znajomych
Zaproś najbliższych przyjaciół i wybierzcie się na przyjemny seans w grocie solnej. Dodatkowo każdy gość otrzyma poczęstunek w dowolnie wybranej przez siebie formie: napoju zimnego, ciepłego, piwo lub kieliszek wina. Postaw na prawdziwy relaks w niezwykłej scenerii w doborowym towarzystwie już dzisiaj!

 

Sprawdź też inne atrakcje, które możesz znaleźć w naszej ofercie, a które pomogą Ci zaplanować idealny czas odpoczynku dla Ciebie i Twoich bliskich

 

 

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard