Facebook
Facebook Ceneo
Magia i ezoteryka

Magia i ezoteryka

Jeżeli chcesz obdarować bliską osobę prezentem tak wyjątkowym, który nie mieści się w Jej wyobrażeniach, przenieś ją w krainę iluzji. Magia, niesamowite sztuczki, iluzja... Czy zastanawiałeś się, jak słynni iluzjoniści wykonują swoje tricki? W czym leży sekret? Pozwól, że sławny magik podzieli się częścią tajemnej wiedzy z obdarowaną osobą.

Specjalnie dla niej odbędzie się spotkanie z iluzjonistą, podczas którego opanuje ona wybraną sztuczkę oraz weźmie udział w pokazie mikroiluzji. Niewyobrażalne? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy, że co najmniej czternaście dni przed planowanym wydarzeniem zarezerwujesz pokaz, a w promieniu 70 km od Katowic magik dotrze do wybranej lokalizacji (powyżej tego dystansu obowiązuje dopłata za dojazd). Organizujemy również zajęcia dla grup do 30 osób.

Podaruj wyjątkowej osobie niezapomniane wrażenia. Spraw, że na towarzyskim spotkaniu będzie mogła zaskoczyć znajomych niezwykłym trickiem. Podróż do świata magii jest wyjątkowym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci, a wrażenia ze spotkania z iluzjonistą staną się bezcennym źródłem inspiracji, energii oraz optymizmu. 

Jak to działa?

Liczba prezentów: 1

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard