Facebook Ceneo

Dla firm

Jak myślisz czy taka mina na twarzy Twojego pracownika, lub kontrahenta może oznaczać chęć do kontynuowania z Tobą współpracy? Jeśli myślisz, że to dobry pomysł to odezwij się do nas telefonicznie pod numerami (32) 307-13-31, 530-219-808 lub mailowo na adres kontakt@prezentzycia.pl.

Współpraca przedsiębiorstw z Prezent Życia może zaspokoić ich potrzeby w dwóch podstawowych zakresach: dbanie o pracownika, oraz dbanie o kontrahenta.

Większość menadżerów chce, aby w ich dziale zespół był ciągle zmotywowany do pracy, działał na najwyższych obrotach i osiągał nieprzeciętne wyniki. Dotychczas takie efekty próbowano uzyskać za pomocą żywej gotówki, która pozwala na zakup... No właśnie, czego? Przeważnie produktów codziennego użytku, które błyskawicznie powszednieją. A może by tak podarować pracownikowi emocje? W końcu to one popychają nas do działania, zwiększają naszą kreatywność i sprawiają, że mamy energię na długi czas.

Prezent Życia umożliwi Ci wydobycie z Twojego człowieka tego co w nim najlepsze, a co pozwoli Twojemu zespołowi wznieść się na wyższy poziom.

Nasze propozycje to eleganckie vouchery, które ważne są przez 12 miesięcy od dnia zakupu:

  • wybrane vouchery prezentowe do wykorzystania w konkretnym mieście, np. Jazda Monster Truckiem w Warszawie, albo Skok ze spadochronem w Poznaniu;
  • pakiety prezentowe, które łączą w sobie przyjemne kombinacje, np. Pakiet Trzy Żywioły;
  • Księgi Przeżyć i bony rabatowe o różnych wartościach, które pozwolą na wybranie dowolnego prezentu w sklepie do ustalonej wartości, lub skorzystanie z rabatu np. Księga Przeżyć dla Niego i Bon dla Żądnych Przygód - Small Adventure;
  • pakiety SPA i bony prezentowe SPA, np. Popołudnie w SPA dla Niej w Poznaniu i Voucher SPA 200 zł.

Podstawą funkcjonowania firmy jest posiadanie bazy klientów, a najlepiej stałych, którzy będą zaopatrywali się u nas w towary i korzystali z naszych usług. Większość firm walczy z sobą poprzez obniżanie ceny, a niektóre nawet o podnoszenie jakości swojej oferty. Problem w tym, że możliwości takich działań są ograniczone i prowadzą do autodestrukcji. Dużo lepszym rozwiązaniem jest przywiązanie do siebie klienta, poprzez skojarzenie naszej firmy z przyjemnymi doznaniami. Można to zrobić na różne sposoby, czy to poprzez organziację eventów dla klientów, lub nagradzanie za lojalność poprzez tzw. programy lojalnościowe. Voucher na ekstremalne przeżycie może być wielce motywującą nagrodą dla osoby zajmującej sie zaopatrzeniem w przedsiębiorstwie.

Jeżeli chcesz nagrodzić kontrahenta, lub pracownika to zgłoś się do nas. Nasze vouchery można realizować w różnych miastach na terenie całego kraju, a jeśli masz pomysł, którego u nas nie ma to odezwij się, a my zrobimy wszystko, aby zorganizować najlepsze nagrody, które będziesz mógł rozdać.

Napisz do nas lub zadzwoń, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dariusz Skórniewski

PrezentŻycia.pl

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard