Facebook Ceneo

Jak wygląda prezent?

Voucher PDF Last minute

Kiedy wybierzesz już ekstremalny prezent i umieścisz go w koszyku zakupowym potrzebne będzie podanie danych niezbędnych do zrealizowania zamówienia. Następnie zostaniesz poproszony o podanie sposobu dostawy ? tutaj trzeba wybrać opcję ?Prezent last minute (forma elektroniczna) oraz sposobu płatności. W momencie przejścia do płatności na podany adres email przyjdzie wiadomość ze szczegółami zamówienia oraz gotowym do wydrukowania, u siebie w domu, voucherem w formacie PDF!

Ten voucher możesz zamówić w ciągu kilku minut i samodzielnie wydrukować lub przesłać pocztą elektroniczną. W trakcie podawania szczegółów zamówienia możesz wpisać specjalne życzenia lub podpis, które automatycznie zostaną umieszczone na voucherze!

Chcesz zobaczyć jak wygląda voucher dla konkretnego prezentu?
Wejdź na stronę prezentu (wybierz wariant), podaj maila a wyślemy Ci taki sam voucher jak ten, który u nas zamówisz.

Nie ma szybszej drogi do zamówienia ekstremalnego prezentu, którym można obdarować najbliższą osobę! Cała procedura trwa dosłownie kilka minut!

Po wydrukowaniu voucher możesz zwinąć w rulon i przewiązać wstążką lub włożyć do eleganckiej koperty, którą kupisz w sklepie papierniczym lub w kwiaciarni.


Elegancki Voucher

To doskonały prezent, który wysyłamy w formie drukowanej. Można go nabyć wybierając podczas zamówienia formę dostawy w postaci kuriera, Poczty Polskiej.

Voucher wydrukowany jest na grubym, eleganckim papierze i jest wysyłany w kopercie. Całość można od razu podarować bliskiej osobie!

Podczas zamówienia można także podać adres osoby obdarowanej, która od razu otrzyma ekstremalny prezent ? niespodziankę!


Voucher w eleganckim pudełku

Kiedy bardzo zależy Ci na podarowaniu ekstremalnego prezentu w eleganckiej oprawie wybierz podczas zamówienia opcję eleganckiego pudełka!

Otrzymasz wówczas elegancki voucher wydrukowany na grubym papierze zapakowany w gustowne, eleganckie pudełko! Dzięki temu obdarowana osoba poczuje, że naprawdę Ci na niej zależy!

 

 

 

 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard