Facebook Ceneo
Pakiety Prezentowe

Pakiety Prezentowe

Tym, co zapada w pamięć, są wyjątkowe chwile. Pełne emocji, adrenaliny i tego, co okazuje się realizacją marzeń. Pakiety wyjątkowych przeżyć są nietypowym pomysłem na prezenty dla każdego. Nietypowym, bo nie ma możliwości popełnienia błędu przy ich doborze. Niezapomnianym, z uwagi na możliwość podarowania ekstremalnych wrażeń. Jeżeli zastanawiasz się, jakie przeżycie jest marzeniem bliskiej Ci osoby, nie mogąc zdecydować się spośród kilku, dostępnych opcji, wybierz pakiet.

Liczba prezentów: 12

Prezentowe pakiety

Każdy pakiet przeżyć oferuje coś innego. Możesz wybrać dedykowane pakiety prezentowe, które można podarować konkretnej osobie na dowolną okazję. Mowa tutaj o Księgach przeżyć, które dają obdarowanemu, możliwość wybrania sobie odpowiedniej dla siebie atrakcji. Na stronie znajdziesz Księgi Przeżyć dla niego i dla niej w różnych wariantach cenowych. Bardzo dużym powodzeniem cieszy się pakiet dla nowożeńców, który doskonale sprawdzi się, jako prezent ślubny dla młodej pary.

Jeżeli nie chcesz się ograniczać do grupy prezentów wymienionych w Księdze Przeżyć, możesz podarować bliskiej osobie bon podarunkowy, który wykorzysta na dowolny prezent ze strony Prezent Życia.

Bony podarunkowe różnią się od siebie głównie kwotą do wykorzystania podczas zakupów, zaczynającą się od 25 zł, a kończącą na 1000 zł. To Ty decydujesz o wartości prezentu, który podarujesz bliskiemu.

Pakiet przeżyć — jaki wybrać?

Idealny prezent to taki, który pozwoli obdarowanej osobie spełnić marzenia. Najlepiej jest więc dać komuś możliwość wybrania idealnego prezentu spośród wszystkich dostępnych na stronie.

Osoba obdarowana będzie mogła wybierać dowolnie spośród kategorii, takich jak: prezenty w powietrzu, za kierownicą, wiatr i woda, dla dzieci, dla aktywnych, ekstremalne, relaks i uroda, kreatywne i prezenty zimowe. Wystarczy wybrać to, co jest najbliższe naszym zainteresowaniom i oto jest — wyjątkowy prezent. Dodatkowo warto zapisać się do Newslettera, który na bieżąco informuje o promocjach, dzięki temu można wykorzystać swój bon na więcej niezapomnianych prezentów.

Wyjątkowy prezent w formie przeżyć

Prezentowe pakiety to prezenty w formie przeżyć, które sam wybierasz i realizujesz z przyjemnością. Wymień swój voucher na dowolne prezenty ze strony prezentzycia.pl i ciesz się niesamowitymi emocjami, spełnij marzenia o lataniu balonem lub odważ się na ekstremalny skok ze spadochronem. Wymień swój bon na rodzinną wycieczkę do Parku Rozrywki Energylandia lub zaszalej na jednym z wybranych torów w sportowym samochodzie. Twój prezent, Twoja decyzja. Najważniejsze to dobrze się bawić.

Jak wymienić voucher na prezent?

Dostałeś voucher w postaci bonu lub księgi przeżyć?

W przypadku księgi przeżyć musisz podczas rejestracji vouchera wybrać jedną z dostępnych atrakcji — taką, która będzie idealna dla Ciebie. Bon realizujesz, jak kod zniżkowy, podczas składania zamówienia. Jeżeli zamówienie będzie miało wartość niższą lub taką samą jak Twój bon, pokryje on całą wartość zamówienia, a Ty otrzymasz swój voucher wybraną metodą dostawy. W przypadku wyższej wartości wybranego prezentu obdarowany dopłaca różnicę w cenie. Bon podarunkowy możesz wykorzystać tylko raz, wybierając dowolne prezenty ze strony. Kiedy wymienisz swój podarunek w postaci bonu na wybrane vouchery prezentowe, resztę procesu przechodzisz, tak samo, jak po standardowym zamówieniu ze strony. Wykonujesz rezerwację na wszystkie swoje prezenty i rezerwujesz termin.

Teraz możesz zrealizować swoje wymarzone prezenty w formie przeżyć, których już nigdy nie zapomnisz. Ciesz się chwilą i nie zapomnij opowiedzieć o swoich przeżyciach osobie, która podarowała Ci voucher.

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard