Facebook Ceneo

Pomysł na prezent dla rodziny

Oryginalne prezenty ostatnio stały się modne. Warto zorganizować bliskim niezapomniane przeżycia. Będą o nich pamiętać długo. Oderwą się od rzeczywistości oraz zapomną o wszystkich problemach. Patrząc na listę możliwości z naszego sklepu z pewnością znajdziecie coś interesującego. Prezenty dla rodziny to możliwości przeżycia wyjątkowych chwil. Przełamywanie własnych granic i nauka o sobie. W ten sposób można też poznać wiele ciekawych ludzi. Dowiedzieć się ciekawych informacji na temat danego miejsca czy dyscypliny. Bardzo dobrze to wpływa na nasze ciało oraz umysł. Wiele osób czuje się wtedy młodziej bądź chce przełamać swoje lęki i obawy.

Liczba prezentów: 46

Pomysł na prezent dla rodziny

Prezent dla rodziny nie musi być nudny! Zbliża się gwiazdka i chcesz podarować bliskim coś wyjątkowego? A może chcesz sprezentować całej rodzinie czas spędzony w ciekawy i kreatywny sposób? Chcesz uszczęśliwić najmłodszych i wymyśleć fantastyczny upominek dla dzieci? Nic prostszego! Sprawdź naszą ofertę prezentów dla rodziny! Świetnym pomysłem dla najmłodszych i rodziców, będzie laserowy paintball - bezbolesna imitacja tradycyjnego paintballu i super zabawa dla całej rodziny! Innym pomysłem na świetną, rodzinną zabawę są gokarty! Dla dzieci to fantastyczny prezent, a i dorośli nieźle się zabawią :) Sprawdź, jakie jeszcze topowe prezenty sprawdzą się dla najbliższych z wielu okazji!

Prezent dla całej rodziny - rodzinny lot balonem

Jeżeli szukasz prezentu dla rodziny, proponujemy rodzinną wyprawę balonem! Będziecie mieli możliwość spędzić wyjątkowy czas w rodzinnym gronie i wspólnie przeżyć przygodę życia - przygodę w chmurach! Lot balonem to naprawdę fantastyczna atrakcja, zachwyci zarówno młodszych członków rodziny, jak i tych starszych!

Podczas lotu balonem czekają na Was przepiękne widoki widziane z lotu ptaka. Będziecie mieli też okazję skorzystać z lornetek, co jeszcze bardziej uatrakcyjni przelot. Zobaczycie z całkowicie innej perspektywy przepiękną przyrodę - niezależnie od tego, czy wybierzecie lot nad górami, w okolicach nadmorskich, czy w centrum Polski. Lot może się odbyć nad miastem, ale także nad okolicami miast, gdzie zobaczycie pola, lasy, jeziora i wiele innych. Prezent ten z pewnością sprawi radość osobom wrażliwym na piękno przyrody :).

Podczas całego wydarzenia, od niezwykle emocjonującego momentu startu, aż do wylądowania i zakończenia lotu będzie Wam towarzyszył pilot, który nie tylko operuje balonem, ale również zaopiekuje się Wami i zadba o Wasz doskonały humor! A po wylądowaniu, na rodziców czeka poczęstunek w postaci kieliszka szampana, a cała rodzina przejdzie Ceremonię Chrztu na Aeronautę i otrzyma certyfikat poświadczający odbycie podniebnej podróży, wysokość lotu i inne :) Super zabawa gwarantowana - z pewnością wyprawa balonem to świetny pomysł spędzenie czasu w gronie rodziny.

Pomysł na rodzinny dzień pełen atrakcji - bilet do Energylandii!

Chcesz spędzić z rodziną czas na świeżym powietrzu? Macie ochotę na doskonałą zabawę? Zatem wybierzcie się całą rodziną do Energylandii! Kup voucher na wejście do tego fantastycznego Parku rozrywki i sprezentuj rodzinie dzień pełen pomysłów na dobrą zabawę! W Energylandii każdy znajdzie coś dla siebie! Rozrywka dla najmłodszych i dla nieco starszych :) . Rollercostery, jak Hyperion, czy Zadra zrobią wrażenie na największych śmiałkach. Park oferuje mnóstwo kolejek, dla bardziej i mniej odważnych, warta odwiedzenia jest też strefa wodna z wieloma fantastycznymi ślizgawkami do wody :) Jest to też strefa, w której można odetchnąć na leżaku, po pełnym emocji czasie. A jak skorzystacie z Wonder Wheela, będziecie mieli przepiękny widok, na cały park rozrywki z dużej wysokości :). Możesz zobaczyć z bliska Zadrę i to, jak wygląda zjazd na tej super kolejce, z całkowicie innej perspektywy. Bilet na wejście do największego Parku rozrywki w Polsce to fantastyczny pomysł - taki prezent z pewnością ucieszy bliskich :)

Prezenty dla rodziny - podaruj im wspólne wspomnienia

Zbliżają się święta, albo inne ważne rodzinne wydarzenie? Chcesz podarować bliskim coś wyjątkowego? Chcesz podarować niecodzienny prezent? Dla rodziny najważniejsze jest spędzenie czasu razem - my oferujemy prezenty, które pozwalają na wspólną zabawę :)

Święta z rodziną to czas upominków - my w ramach świąt, a także innych, rodzinnych okazji, proponujemy na prezent vouchery. Voucher na lot balonem dla rodziny, voucher na wstęp do Energylandii, voucher na paintball laserowy, gokarty, czy też wstęp do Escape Room - takie prezenty z pewnością ucieszą bliskich :). A to oczywiście nie wszystko, co mamy w ofercie - przygód do przeżycia jest naprawdę sporo. Może skusi Cię lot motolotnią, paralotnią lub szybowcem? A może romantyczny przelot samolotem? W naszym serwisie znajdziesz vouchery motoryzacyjne, jak przejażdżki szybkimi samochodami, off roadem, quadem, vouchery na aktywności związane z wodą - nurkowanie czy flyboard, wycieczki, wyprawy górskie i wiele innych.

Najlepsze podarunki to takie, które pokazują zaangażowanie. W zależności od tego, jakiego prezentu szukasz, podarunek może obejmować całą rodzinę lub każdego z osobna. Wspólny prezent dla rodziny pozwoli Wam spędzić czas razem, przeżywając fantastyczny czas. Takie wydarzenia zacieśniają więzy rodzinne - zdobywajcie razem jak najwięcej wspólnych wspomnień z tych pięknych, rodzinnych chwil.

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard