Facebook
Facebook Ceneo

Prezenty Siedlce

Siedlce - miasto położne we wschodniej Polsce w województwie mazowieckim.

Prezenty mogą być zwyczajne i niezwykłe. Do zwyczajnych należą takie rzeczy, jak książka, długopis czy pióro. Niezwyczajne są prezenty niematerialne, np. masaż lub sesja floatingu. Takie upominki pozwalają poprawić nastrój oraz samopoczucie.

A może masaż w prezencie?

Masaż klasyczny poprawia nastrój i daje siły. Warto taki masaż nabyć i podarować go bliskiej osobie. Wysoka jakość odpoczynku i relaksu sprawdza się idealnie, a masaż podarować można mamie, tacie czy ukochanej kobiecie. Masaż klasyczny wywodzi się z Indii. Działa leczniczo, poprawia stan zdrowia, regeneruje i dodaje sił. Jeśli kogoś boli kręgosłup, czy narzeka na spięte mięśnie to masaż klasyczny będzie idealnym wyborem dla niego. Bolesne dolegliwości znikną, a sił przybędzie. Mięśnie zostaną zregenerowane, skóra stanie się elastyczna. Ponadto poprawi się przemiana materii i zmniejszona będzie tkanka tłuszczowa. Jeden masaż to za mało, ale seria pięciu czy dziesięciu masaży doskonale pomoże niejednej osobie. Warto o tym pamiętać i zadbać o wykonanie doskonałego masażu w dobrej cenie. 

Już za 100 złotych można nabyć sesję floatingu. Odpoczynek w takiej formie sprawdzi się idealnie. Wysoka jakość takiego floatingu to doskonała rzecz. Floating to unoszenie się na wodzie z solą. Klient drytuje bez wysiłku, niczym w wodach Morza Martwego. Głęboki relaks oraz odprężenie są gwarantowane. Miło jest poszaleć w taki sposób, poczuć odprężenie i nie martwić się niczym. Relaksujący prezent jest tym, na co zasługuje każda osoba. Mama lub ciocia będą zachwycone takim upominkiem. 

Jak to działa?

Liczba prezentów: 2

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard