Facebook Ceneo
skok ze spadochronem

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe to niesamowita przygoda, która zapewnia mocną dawkę adreanliny! To prezent dla nieco bardziej odważnych :) Skoki spadochronowe dostępne są w wielu różnych lokalizacjach w całej Polsce.

Liczba prezentów: 7

Skoki spadochronowe: poczuj siłę grawitacji!

Istnieje wiele aktywności, które przyspieszają bicie serca i sprawiają, że krew w żyłach zaczyna wrzeć, ale tylko skok ze spadochronem zagwarantuje Ci najwyższy poziom emocji i dostarczy zapierających dech w piersiach widoków. Skoki spadochronowe na prezentzycia.pl to gwarancja bezpieczeństwa i niezapomnianych wrażeń! 

Skok spadochronowy w tandemie: zaufaj profesjonalistom!

Wydawać by się mogło, że skok ze spadochronem to banał – wystarczy zdobyć się na odwagę i skoczyć. Okazuje się jednak, że to skomplikowana procedura wymagająca wielu przygotowań, dlatego najlepiej wykonać go w tandemie z doświadczonym instruktorem, szczególnie jeśli to Twój pierwszy skok spadochronowy. Skok ze spadochronem jest aktywnością, która wymaga niezwykłej precyzji i perfekcji na każdym etapie jego realizacji – począwszy od przygotowań, skończywszy na bezpiecznym lądowaniu. Dlatego podniebna przygoda poprzedzona jest przygotowaniem przez profesjonalistę uczestnika i udzieleniem wskazówek merytorycznych. Dzięki szkoleniu nie tylko dowiesz się, jak zachować się, gdy nadejdzie pora lotu, ale również zdobędziesz niezbędnej pewności siebie, która przy skoku z wysokości jest konieczna. Na odpowiedniej wysokości instruktor przygotuje Was do skoku spadochronowego – sprawdzi upięcia i przystąpi do przypięcia się do uczestnika lotu. To kluczowy moment z perspektywy bezpieczeństwa – każda uprząż, pas, taśma czy slajder musi być dokładnie sprawdzona. Już wtedy można poczuć niesamowity dreszczyk emocji i przygotować się na przypływ adrenaliny w momencie skoku, który nastąpi już za chwilę… 50 sekund swobodnego lotu a później szybowanie i błogie upajanie się widokami w powietrzu, które trwa około 5 minut. Jako uczestnik możesz sterować spadochronem, ale na wysokości 500 metrów stery przejmie instruktor, który przygotuje Was do lądowania i bezpiecznie sprowadzi na ziemię.

Skok ze spadochronem: niesamowite przeżycia w przestworzach!

Skok ze spadochronem to atrakcja dla prawdziwych śmiałków i osób, które chcą przełamywać własne bariery. Po doświadczeniu bezwładnego spadania z wysokości 4000 metrów nic nie będzie już straszne. Podejmując wyzwanie i skacząc ze spadochronem, zagwarantujesz sobie solidną dawkę adrenaliny, ale również podarujesz wspomnienia na lata, do których chętnie będziesz wracać i dzielić się przeżytymi emocjami. Tego nie da się opisać, musisz to przeżyć – podejmij wyzwanie i skocz z nami ze spadochronem!

Skok ze spadochronem na prezent: podaruj emocje!

Skoki z wysokości to gwarancja niezwykłych emocji i niezapomnianych przeżyć. Uczucie latania może być wspomnieniem, do którego będziemy chętnie wracać przez lata. Taki emocjonujący prezent będzie strzałem w dziesiątkę dla wszystkich miłośników ekstremalnych przeżyć, którzy cenią sobie smak adrenaliny, ale nie tylko. Skok ze spadochronem to niespodzianka, która z pewnością ucieszy osobę aktywną, która lubi pokonywać własne słabości i wszystkich tych, którzy od zawsze chcieli doświadczyć uczucia swobodnego lotu. Sprezentuj komuś skok ze spadochronem! To wyjątkowy prezent na każdą okazję dla osoby dorosłej! Może to być zarówno prezent na osiemnastkę, jak i na pięćdziesiąte urodziny. A może upominek dla znajomej pary? Skoki spadochronowe dla dwojga to najlepsza randka na świecie – randka w chmurach! Oferujemy także wideorejestrację, film to rewelacyjna pamiątka z tego wydarzenia, która pomoże zachować niezapomnianą przygodę na długie lata. To na pewno nie będzie pospolity prezent, a silne przeżycie, które pozostanie z obdarowaną osobą na zawsze. Skok ze spadochronem zaspokoi największy apetyt na ekstremalne doznania. Podaruj bezcenne emocje podczas skoku! Jednak nasza oferta to nie tylko skoki spadochronowe. Znajdziesz u nas również przygodę w tunelu aerodynamicznym, w którym można doświadczyć swobodnego spadania. To świetna okazja, by przygotować śmiałka na emocje, których dozna podczas skoku ze spadochronem.

Jaka jest cena skoku ze spadochronem?

Marzysz o skoku ze spadochronem, a może chcesz podarować bliskiej Ci osobie prezent życia i niesamowite emocje? Zastanawiasz się, ile kosztuje skok ze spadochronem? Skoczyć możesz już od 499 zł! Cena jest jednak uzależniona od lokalizacji, w której chcesz zrealizować voucher i od tego, czy decydujesz się na samotny skok, czy z bliską osobą. Jeśli dodatkowo chcesz mieć pamiątkę i dowód bohaterskiej odwagi, możesz wybrać opcję skoku ze spadochronem z wideorejestracją – opcja ta jest dodatkowo płatna, a cena zaczyna się od 798 zł. Co ważne, cena skoku ze spadochronem obejmuje spotkanie z instruktorem, krótkie szkolenie teoretyczne, przygotowanie do skoku, przelot samolotem na odpowiednią wysokość oraz skok z wysokości 3000-4000 m. Niesamowite doznania i solidna dawka adrenaliny są w cenie!

Skok ze spadochronem wyzwala silne emocje, które uzależniają. Dlatego, jeśli masz ochotę na więcej atrakcji w powietrzu na prezentzycia.pl znajdziesz loty balonowe, paralotnie i motolotnie oraz lot paralotnią z akrobacjami – każda z propozycji zapewni Ci niezapomniane chwile i wzbogaci o nowe doświadczenia. Zostań z nami łowcą przestworzy!

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard