Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na 18

Prezent powinien być nie tylko niezwykłym przeżyciem, ale również spełnieniem marzeń młodego człowieka – 18 urodziny obchodzi się w końcu tylko raz! Możesz również zdecydować się na coś całkiem innego, wybierając voucher na aktywności, których obdarowany nie miał okazji jeszcze spróbować.
Jak to działa?

Liczba prezentów: 297

Najlepsze prezenty na 18: w poszukiwaniu inspiracji…

Żeby upominek sprawił przyjemność solenizantowi, warto zadbać, aby był zgodny z jego zainteresowaniami. Dlatego wybierając konkretną atrakcję, warto wziąć pod uwagę upodobania, hobby i sposób spędzania wolnego czasu przez solenizanta. Osiemnastka to doskonała okazja, by zrobić coś szalonego. Bez względu na to, na jaki prezent się zdecydujesz, na prezentzycia.pl znajdziesz oryginalne i niezapomniane prezenty na 18! 

Pomysły na prezent na 18: dla niej i dla niego

Wśród ciekawych prezentów dla niej i dla niego na osiemnaste urodziny znajdziesz zarówno inspirację na zafundowanie solenizantowi lub solenizantce ekstremalnych wrażeń, jak i możliwość odpoczynku w niecodziennych okolicznościach. Lot paralotnią lub skok na bungee sprawi, że krew w żyłach zacznie płynąć szybciej. A może chcesz sprezentować odpoczynek po urodzinowych szaleństwach? Doskonałym pomysłem będzie voucher na masaż lub weekend w klimatycznym miejscu, który pozwoli na regenerację i chwilę odprężenia.

Oryginalne prezenty na 18 urodziny: pomysłowe 

Bez względu na to czy urodziny obchodzi Twój przyjaciel, rodzeństwo czy sympatia, u nas znajdziesz oryginalny prezent na 18 dla każdego. Co więcej, niektóre vouchery możesz wykorzystać wspólnie z solenizantem. Dlatego jest to świetna okazja do spędzenia czasu razem i przedłużenia celebrowania wyjątkowych urodzin. Wśród dostępnych propozycji na prezent na osiemnaste urodziny, mamy wiele oryginalnych inspiracji. Wielbiciele ekstremalnych przeżyć i podniebnych przygód z pewnością docenią podarunek w postaci lotu helikopterem lub lotu szybowcem. Taki prezent nie dość, że zagwarantuje solidną dawkę adrenaliny, to dostarczy również zapierających dech w piersiach widoków. A może jubilat lubi sporty wodne i chcesz, aby niespodzianka urodzinowa była związana z jego zainteresowaniami? Postaw na voucher na flyboard! Akrobacje na specjalnym urządzeniu z pewnością wzbudzą zachwyt solenizanta i będą niezapomnianym przeżyciem. 

Ciekawe prezenty na 18: zaskocz jubilata!

Szukasz nietypowego podarunku, który nie tylko sprawi radość, ale również zaskoczy solenizanta? Dobrym pomysłem będzie śmieszny prezent na osiemnastkę, połączony z ciekawie spędzonym czasem. Z okazji osiemnastych urodzin zafunduj jubilatowi prawdziwą szkołę przetrwania lub obóz kondycyjny. Taki podarunek może być niezwykle ciekawym doświadczeniem i ogromnym wyzwaniem, podczas którego solenizant będzie mógł poznać samego siebie w ekstremalnych warunkach. Przygoda w postaci wycisku w „luksusowych” warunkach będzie doskonałą szkołą życia, ale również strzałem w dziesiątkę w przypadku osób, które nie boją się wyzwań i lubią aktywnie spędzać czas.

Kreatywne prezenty na 18: specjalny podarunek na wyjątkową okazję

Osiemnaste urodziny mogą być również świetną okazją do spróbowania zupełnie nowych rzeczy. Sesja zdjęciowa czy indywidualna lekcja Pole Dance z okazji osiemnastych urodzin może okazać się trafionym prezentem dla dziewczyny. Jeśli jednak szukasz kreatywnego podarunku dla chłopaka, warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju kursy i szkolenia. Kurs nurkowania, warsztaty kulinarne czy szkolenie barmańskie to propozycje zapewniające nie tylko ciekawe doświadczenia, ale również pożyteczne umiejętności, które zaprocentują w przyszłości.

Wybór osiemnastkowego prezentu może sprawić niemały kłopot. Dlatego w sytuacji, kiedy wybierasz się na urodziny, ale nie wiesz, czym interesuje się solenizant lub jakie są jego hobby, bezpieczną alternatywą będzie zakup pakietu prezentowego. To nietypowy prezent, ale dzięki temu nie popełnisz błędu przy doborze idealnego podarunku, a jubilat będzie mógł wykorzystać voucher na to, co sprawi mu największą przyjemność. Być może będzie to ekstremalny skok z wysokości lub lot paralotnią w Krakowie.

 

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard