Facebook
Facebook Ceneo
Pojazdy militarne

Przygoda

Tak! Mamy coś dla prawdziwych łowców przygód. W ofercie naszego sklepu znajdziecie specjalne okazje, które sprawią ogromną radość wszystkim, którzy kochają nowe wyzwania i przeżywanie niesamowitych przygód. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Atrakcje całosezonowe

Do atrakcji sezonowych oferowanych przez nas należą z całą pewnością dwa rodzaje escape roomów, które należą do rodzaju gier logicznych. Ponadto można u nas zakupić prezenty, które wywołają uśmiech na twarzy każdego mężczyzny - należą do nich wyprawa Haubicą Samobieżną 2S1 Goździk, jazda pojazdem wojskowym, czy też przejażdżka Czołgiem T 55. Każda z nich zapewnia mnóstwo niepowtarzalnych wrażeń. Nie tylko dla mężczyzn z kolei wydaje się być atrakcja, która polega na zabawie w wirtualnej rzeczywistości za pośrednictwem okularów VR. Ciekawą propozycją całoroczną jest także polowanie z aparatem, które polega na wykonywaniu zdjęć z ukrycia dzikiej przyrodzie. Jakkolwiek jest to oferta całoroczna, to w celu wykonania jak najlepszych zdjęć pogoda musi być sprzyjająca. 

Letnie i zimowe atrakcje

W tej kategorii posiadamy także grupę prezentów, które można zrealizować o danej porze roku. W zimie można zasmakować przygody poprzez wyprawę na skuterze śnieżnym z przewodnikiem. W lecie z kolei warto pokusić się o skorzystanie z ofert weekendu z off road, czy weekendu z naturą, które przeznaczone są dla dwóch osób. Dla miłośników mocnych wrażeń niewątpliwie ciekawą propozycją będzie również wiosenna wyprawa na quadach. 

Jak to działa?

Liczba prezentów: 12

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard