Facebook Ceneo

Prezenty na komunie

Pierwsza Komunia Święta to ważne przeżycie nie tylko dla dziecka, ale także całej rodziny. Oprócz przyjęcia sakramentu, z tej okazji wręcza się również prezenty na komunię, które mają być pamiątką tego wydarzenia. Jeżeli chcesz podarować dziecku coś więcej niż pamiątkowy medalik i Biblię, wybierz niebanalny prezent na komunie, który na długo zapadnie w pamięć.

 

Liczba prezentów: 21

Co kupić na komunię?

Najpopularniejszą kategorię upominków komunijnych stanowią dewocjonalia oraz sprzęt elektroniczny. Chcąc wręczyć oryginalny prezent na komunię, wybierz coś, co pozwoli przeżyć dziecku niezapomniane chwile. W naszej ofercie znajdziesz vouchery na różne atrakcje, które idealnie sprawdzą się jako prezenty komunijne. Taki upominek z pewnością przyniesie wiele radości i będzie miłym wspomnieniem na długo. Nie wiesz, co na prezent komunijny wręczyć? Sprawdź, jakie przygotowaliśmy propozycje:

Posiadamy prezenty na komunię dla chłopca oraz dziewczynki. Takie atrakcje są dodatkowo okazją do wspólnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie.

Jaki prezent na komunie?

Oferowane przez nas atrakcje mogą być okazją do rozwijania zainteresowań lub odkrycia nowej pasji. Wręczają prezent na komunię dla dziewczynki lub chłopca, nie trzeba go od razu realizować, gdyż voucher ma ważność aż 12 miesięcy. Wiele ofert jest grupowych, dlatego dziecko prezent na pierwszą komunię świętą może wykorzystać wraz z przyjaciółmi lub rodzeństwem.

 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard