Facebook Ceneo
Samodoskonalenie

Samodoskonalenie

Prezentem życia, który możemy komuś podarować, może być inwestycja w samodoskonalenie, np. kurs fotografii, savoir - vivre’u lub profesjonalny kurs wizażu.

Liczba prezentów: 9

W ramach kursu fotografii każdy nauczy się, jak bez obróbki w programach komputerowych zrobić doskonałe zdjęcie. Można m.in. nauczyć się wykorzystania oświetlenia naturalnego, by nasze zdjęcie wyglądało perfekcyjnie. Warto wybrać taki kurs dla siebie albo obdarować nim bliską osobę. Możemy również postawić na dobre maniery, udoskonalić je w ramach kursu savoir - vivre’u. To nie tylko nauka jedzenia nożem i widelcem, ale także nauka właściwego ubioru np. na rodzinny obiad lub uroczystą kolację. Nie każdy wie, jak używać płóciennej serwetki lub jakim sztućcem zabrać się za przystawkę. Tego wszystkiego i wielu innych rzeczy można się nauczyć na tym kursie. To doskonały prezent dla przyjaciela lub innej bliskiej osoby. Jeżeli wiemy, że nasza żona, dziewczyna czy siostra marzy o poznaniu tajników pracy wizażystki, możemy jej podarować taki profesjonalny kurs wizażu. Obdarowana takim prezentem osoba podszkoli się w zakresie kosmetyki. Taki kurs trwa trzy dni, obejmuje naukę teorii i praktykę. Po takim kursie żadna twarz nie będzie problemem, idealnie dopasujesz do niej makijaż. Zdobyte umiejętności na pewno nie przepadną!

Inwestycja w samodoskonalenie to doskonały, oryginalny prezent dla samego siebie albo dla kogoś, kogo lubimy i szanujemy. Kursy to nauka, zaspokajenie ciekawości, nabywanie umiejętności praktycznych bardzo pomocnych w życiu!

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard