Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na ślub

Ślub to ważny dzień w życiu Państwa Młodych, dlatego aby podkreślić wyniosłość chwili, warto im wręczyć niezapomniany prezent na ślub. Coraz więcej par odchodzi od tradycyjnych upominków, informując gości, aby zrezygnowali z wręczenia kwiatów na rzecz jakiegoś szczytnego celu. Warto jednak zdecydować się na dodatkowy prezent na ślub, który może być zaproszeniem do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie. W naszej ofercie znajdziesz vouchery na różne atrakcje, dzięki którym Państwo Młodzi spędzą miło czas.

Pomysł na prezent ślubny

Zbliża się data ceremonii, a Ty dalej nie wiesz, jaki upominek sprawić Młodym? Zdecyduj się na oryginalny prezent na ślub, który będzie zapamiętany na długo. Wybór atrakcji jest naprawdę spory, dlatego znajdziesz tu propozycję zarówno dla osób lubiących adrenalinę, jak i miłośników relaksu czy kreatywnych zajęć. Przygotowaliśmy pomysły na oryginalny prezent ślubny, wśród nich:

To tylko niektóre z atrakcji, które sprawdzą się jako pomysł na prezent na ślub cywilny i kościelny. Znajdziesz u nas znacznie więcej propozycji, które dopasujesz do zainteresowań Państwa Młodych.

Jaki prezent na ślub?

Vouchery podzieliliśmy na kategorie tematycznie, dzięki czemu z łatwością znajdziesz propozycję odpowiadającą gustom Młodych. W ofercie mamy także śmieszny prezent na ślub, który sprawi dużo przyjemności i poprawi humor obdarowanym.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 139

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard