Facebook Ceneo

Prezent na ślub

Ślub to ważny dzień w życiu Państwa Młodych, dlatego aby podkreślić wyniosłość chwili, warto im wręczyć niezapomniany prezent na ślub. Coraz więcej par odchodzi od tradycyjnych upominków, informując gości, aby zrezygnowali z wręczenia kwiatów na rzecz jakiegoś szczytnego celu. Warto jednak zdecydować się na dodatkowy prezent na ślub, który może być zaproszeniem do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie. W naszej ofercie znajdziesz vouchery na różne atrakcje, dzięki którym Państwo Młodzi spędzą miło czas.

Liczba prezentów: 110

Wyświetlono 51 z 110 prezentów

Prezent na ślub

Ślub to ważny dzień w życiu Państwa Młodych, dlatego, aby podkreślić wzniosłość chwili, warto im wręczyć niezapomniany prezent na ślub. Coraz więcej par odchodzi od tradycyjnych upominków, informując gości, aby zrezygnowali z wręczenia kwiatów na rzecz jakiegoś szczytnego celu. Warto jednak zdecydować się na dodatkowy prezent na ślub, który może być zaproszeniem do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie. W naszej ofercie znajdziesz vouchery na różne atrakcje, dzięki którym Państwo Młodzi spędzą miło czas.

Oryginalny prezent ślubny dla młodej pary

Pomysłowe prezenty ślubne są ostatnio na topie — w końcu nie zawsze musimy dawać kwiaty i kopertę. My proponujemy niebanalny prezent ślubny dla pary młodej w postaci vouchera na fascynujące przeżycie! Co to może być? Idealny prezent na ślub to voucher na romantyczny lob balonem dla dwojga. Para młoda z pewnością będzie zachwycona takim prezentem. Taka przygoda to wspaniała pamiątka na całe życie. Lot balonem to niezwykle romantyczne przeżycie — voucher na lot balonem jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej koperty z pieniędzmi.

Inny pomysł na nietuzinkowy prezent na ślub? Zamiast kwiatów dla pary młodej podaruj im zaproszenie na romantyczną kolację — w całkowitej ciemności. Pomimo braku romantycznego blasku świec, para będzie się z pewnością znakomicie bawić, kosztując wyśmienite potrawy. Klientów restauracji do stolików prowadzą kelnerzy. Obdarowani będą mogli sprawdzić, jak smakuje jedzenie przy wyostrzonym zmyśle smaku. Ten niebanalny upominek z pewnością zrobi wrażenie :)

Prezent na ślub dla pary młodej może stanowić niemałe wyzwanie. Zaskocz parę młodą i podaruj im coś, co jeszcze bardziej zbliży ich na nowej drodze życia. A nic nie scala więzi bardziej niż przeżywanie razem wspólnych przygód. Oryginalne prezenty ślubne z pewnością znajdą uznanie w oczach nowożeńców. Jeżeli wiesz, że młodą parę ekscytują ekstremalne przygody — może wręczysz im zaproszenie na dzień w Energylandii? Innym ciekawym pomysłem będzie voucher na skok na bungee dla dwojga, a może nawet odważysz się podarować młodej parze skok ze spadochronem? Jeżeli obawiasz się, że dla nowożeńców taki prezent okaże się zbyt ekstremalny — można dokonać wymiany. A jeżeli nie potrafisz się zdecydować, jaki upominek ślubny wybierz voucher w postaci Księgi Przeżyć dla nowożeńców. Ten drobny upominek może przyczynić do spełnienia marzeń panny młodej oraz pana młodego :).

Prezenty ślubne dla pary młodej — elegancki i pomysłowy prezent

Pomysł wręczenia parze młodej vouchera na przeżycie, ma wiele zalet. Dlaczego? Jeżeli damy im kopertę z pieniędzmi, raczej nie wydadzą ich na lot balonem, albo romantyczny przelot samolotem dla dwojga. Jeżeli para zostanie już obdarowana takim prezentem — z pewnością zrealizują taką przygodę i spędzą razem fantastyczny, pełen przygód dzień.

Niezależnie od tego, czy młodzi biorą ślub cywilny, czy też nie, fajne prezenty z okazji ślubu z pewnością będą mile widziane. Dużo zależy od tego, czy para wyprawia wesele, czy zostaliśmy zaproszeni tylko na sam ślub. Podarować młodej parze możemy bukiet kwiatów lub butelkę dobrego wina, z okazji ceremonii zawarcia małżeństwa w Urzędzie lub w kościele. Jeżeli jednak zostaliśmy zaproszenie na wesele, takie drobne upominki powinny zostać uzupełnione.

Mówi się, że do koperty daje się mniej więcej tyle, ile kosztuje miejsce gościa weselnego. Dużo zależy też od Twojej roli na weselu. Z reguły świadek czy świadkowa wręczają więcej. Jeżeli jednak zdecydujecie się na sprezentowanie vouchera, może on być dodatkiem do gotówki, lub samodzielnym prezentem — zależy, jakiej wartości voucher wybierzecie. Romantyczny lot balonem dla dwojga na wyłączność, z pewnością wystarczy jako samodzielny prezent, jeżeli jednak wybierzecie skromniejszy voucher, na przykład na masaż dla dwojga czy na kolację — może on być dodatkiem do koperty, a z pewnością będzie ciekawym urozmaiceniem dla samej tradycyjnej koperty.

Jak widać, prezenty na ślub nie muszą być nudne! Jeżeli masz ochotę zaskoczyć młodych — postaw na voucher w postaci przeżycia! Jakie jeszcze pomysły będą stosowne jako prezenty na ślub?

Prezenty na ślub — najlepsze inspiracje

Najlepsze pomysły na prezent ślubny w postaci vouchera, to zaproszenie na podniebne przygody! W tej kategorii mamy wspomniany już lot balonem, czy lot samolotem, ale super pomysłem na prezent dla nowożeńców będzie też lot szybowcem, lot motolotnią dla dwojga czy lot paralotnią z wideofilmowaniem. Film czy zdjęcia z przeżycia będą stanowiły piękną pamiątkę, do której młodzi będą wielokrotnie powracać. Takie wyjątkowe prezenty dla pary młodej zostaną zapamiętane na dłużej — nikt nie będzie pamiętał, na co wydał podarowaną gotówkę, natomiast przygoda w chmurach z pewnością zostanie dobrze zapamiętana :).

Oczywiście wśród prezentów dla dwojga, znajdziecie nie tylko podniebne atrakcje. Wśród bardziej przyziemnych prezentów znajdziesz równie dużo ciekawych propozycji. Młoda Para lubi podróże? Może wyprawa na Mnicha w Tatrach dla dwojga? A może uszczęśliwisz pannę młodą i młodego pana zaproszeniem na romantyczny pobyt w górach? Dla młodej pary, która pasjonuje się motoryzacją, znajdziecie mnóstwo motoryzacyjnych inspiracji — od przejażdżek supersamochodami na torze, jak Lamborghini Gallardo czy Ferrari Italia, poprzez pełne przygód wyprawy off roadowe na nierównych i pełnych przeszkód trasach, kończąc na jazdach motocyklem lub quadem.

Jak widać, inspiracji na prezenty na ślub jest wiele — znajdziesz coś zarówno dla aktywnej pary, dla tych, co lubią ekstremalne przeżycia albo mniej ekstremalne przygody, jak i dla tych, którzy cenią sobie spokój i romantyczne chwile spędzane razem. Młode pary z pewnością docenią prezent w postaci vouchera na superprzygodę! :).

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard