Facebook Ceneo
Survival

Obozy kondycyjne i obozy przetrwania

W tej kategorii znaleźć można prezenty dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Kursy Survivalu rekomendujemy w przypadku osób lubiących wyzwania, dla których ważne jest sprawdzanie samego siebie w ekstremalnych warunkach. Obóz kondycyjny w postaci wycisku w luksusowych warunkach i w otoczeniu przyrody świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które na co dzień, również podczas urlopu, dbają o swój wygląd i sylwetkę.

Liczba prezentów: 3

Obozy survivalowe - nauka technik przetrwania

Szkoła przetrwania to atrakcja dla prawdziwych twardzieli! Chcesz zdobyć umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach? Lubisz spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu? Interesujesz się survivalem? Czas na profesjonalne szkolenie!

Czego nauczysz się w obozie przetrwania? Pod okiem doświadczonych instruktorów nabędziesz sporo nowych, pożytecznych umiejętności. Wszystko zależy od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z survivalem i wybierzesz kurs dla początkujących, czy też jednak masz już nieco obycia w tym temacie, ale chcesz poszerzyć swoją wiedzę.

Obóz przetrwania dla młodzieży i dorosłych - czego się nauczysz?

Na proponowanych przez nasz obozach survivalowych nauczysz się jak stawiać obóz, rozpalać ognisko, czytać mapy, nawigować czy uzdatniać wodę. Są to podstawowe kompetencje przetrwania w trudnych warunkach, których nauczysz się podczas 25 godzinnego szkolenia, łączącego wiedzę teoretyczną z praktyką.

Jeżeli jednak chcesz iść o krok dalej - wybierz obóz survivalowy dla dorosłych lub młodzieży - poziom II. Oczywiście przed zapisaniem się na kurs poziomi drugiego, warto przejść poziom początkujący, ale nie jest to wymagane. Niepełnoletnie osoby mogą skorzystać z kursu w obecności dorosłego opiekuna prawnego.

Na survival poziomu drugiego składa się krótkie przypomnienie wiadomości z kursu dla początkujących, a także bardzo dużo nowych, praktycznych umiejętności. Orientacja w terenie, prawidłowe zabezpieczenie obozowiska, zdobywanie wody oraz pożywienia, radzenie sobie ze zmęczeniem - to tylko niektóre ze sprawności, jakich nauczysz się w ciągu aż 48 godzin kursu. Czy uda Ci się przetrwać te dwie doby? Sprawdź to i wybierz survival II, by przeżyć czas pełen przygód. Uwaga - to nie atrakcja dla tych, którzy cenią sobie wygodne łóżko! Od czasu do czasu warto zrezygnować z wygód. Obozy kondycyjne i obozy przetrwania łączą przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony, to dobra zabawa, zwłaszcza dla takich osób, które lubią spędzać czas na łonie natury i niejedną noc spędziły pod namiotem. Z drugiej strony szkoła przetrwania zapewnia uczestnikom nowe doświadczenie, takie które uczy, jak przetrwać w nietypowych okolicznościach.

Wydawałoby się, że obecnie, żyjąc we współczesnym świecie, nie spotka nas nic złego i takie sytuacje, w których przydadzą się techniki survivalowe raczej się nie wydarzą. Jest to jednak mylne założenie. I w tych czasach zdarzają się przypadki zaginięć - na przykład w lasach lub w górach. Nieraz zabraknie zasięgu, by zadzwonić po pomoc. Obóz nauczy uczestników, jak sobie radzić, jeżeli nie uda się w takich przypadkach uzyskać pomocy.

Szkoła przetrwania to z pewnością nie to samo, co wakacje all inclusive na Majorce, nie oznacza to jednak, że nie będziesz się dobrze bawić :). Survival to sprawdzian charakteru - sprawności fizycznej, ale też psychiki. Najważniejsze bowiem, by przetrwać, to zachować spokój - radzenie sobie ze stresem to jedna z najważniejszych kompetencji, która pomaga przetrwać.

Jeżeli jesteś prawdziwym twardzielem i chcesz sprawdzić się w naprawdę wymagającym i wyczerpującym obozie przetrwania - czeka na Ciebie poziom III. Kurs ten rozszerzony jest o działania militarne - przeprowadzanie akcji patrolowej z użyciem mowy niewerbalnej, kamuflaż, zwiad czy budowanie zasadzek. Czy przetrwasz 3 doby (czyli aż 72 godziny!) w ekstremalnych warunkach? Jeżeli masz ochotę się sprawdzić - zapraszamy na kurs.

Obozy survivalowe - kup voucher na prezent!

Zbliża się ważna okazja, szukasz pomysłu na urządzenie wieczoru kawalerskiego, a może Twój brat lub bliski kolega ma niebawem urodziny, a wiesz, że interesuje się tematyką survivalu? Podaruj mu wakacje życia! Wybierzcie się na kurs we dwoje i spędźcie niesamowity weekend - pełen przygód i różnych atrakcji. Uwaga - organizator zadba o to, abyście się nie nudzili :). Voucher na szkolenie survivalowe to doskonały pomysł na prezent dla taty, dla męża czy dla chłopaka.

Kursy dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, przy czym dużo "gadżetów" ułatwiających przetrwanie zapewnia organizator. Oczywiście niektóre przybory trzeba zabrać samemu - zależy to od wybranego poziomu. W szczegółach każdego wariantu znajdziesz informacje, co należy przygotować.

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard