Facebook Ceneo

O nas

Nasz sklep powstał z pasji do adrenaliny i świetnej zabawy. Ciągle nam mało więc szukamy nowych wyzwań, ekstremalnych sportów i oryginalnych pomysłów na prezenty. Tutaj napewno znajdziesz coś, co Cię zachwyci i o czym obdarowany długo będzie pamiętał!

 

A wszystko rozpoczęło się tutaj www.escapador.pl... najpierw była turystyka, obozy, wycieczki i imprezy, które z czasem nabierały coraz bardziej ekstremalnego charakteru. I tak też narodził się pomysł obdarowywania nietuzinkowymi prezentami, a wraz z nim www.prezentzycia.pl.

To doskonałe miejsce by znaleźć prezent nawet dla tych najbardziej wymagających i bez względu na to czy adresat prezentu jest amatorem gotowania czy marzy o skoku z 222 metrów, to my jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom!

Marzysz o szaleństwie na torze rajdowym nad morzem ? my na to: załatwione!, a może kuszą Cię zimowe, ekstremalne quady na południu Polski? Nic prostszego kup voucher na śnieżne safari po krainie wygasłych wulkanów. Twoja żona marzy by wzbić się w niebo na paralotni, a Ty wolałbyś po prostu wypocząć? Wybierzcie się do Bielska Białej, a tam każde z Was spełni swoje marzenie, praktycznie w jednym miejscu.

Czy teraz już jesteście przekonani, że trafiliście w odpowiednie miejsce? Jesteśmy pewni, że tak dlatego, że tutaj odpowiednie osoby są na swoim miejscu i robią wszystko, żeby umożliwić realizację Waszych marzeń!

Wybrałeś? Świetnie! Teraz kup voucher. Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy tutaj :

kontakt@prezentzycia.pl

lub

(32) 307 13 31

 

Sprawdź co mówią o nas klienci

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard