Facebook Ceneo
Prezent dla córki

Prezent dla córki

Jeżeli szukasz świetnego pomysłu na prezent dla córki, chcesz by ten podarunek zapamiętała naprawdę na długo, podaruj jej niezapomniane przeżycie! Córka obchodzi ważne urodziny? A może ukończyła szkołę z dobrymi stopniami lub obroniła dyplom? A może szukasz superprezentu dla córki na święta?

Liczba prezentów: 196

Wyświetlono 51 z 196 prezentów

Niezależnie od tego, z jakiej okazji szukasz dla niej niezapomnianego prezentu – postaw na prezent w formie przeżycia i spełnij marzenie swojego dziecka! Rodzice bardzo chcą, by ich dzieci były szczęśliwe i się realizowały. Zastanów się zatem, o czym marzy Twoje dziecko. Czy Twoja potomkini marzy o tym, by wznieść się do chmur i wziąć udział w niesamowitym locie szybowcem? A może marzeniem Twojej ukochanej córki jest przeżycie niesamowitej przygody – lotu balonem z pięknymi widokami z całkowicie innej perspektywy? Właśnie tego rodzaju prezenty, prezenty-przeżycia, górują nad podarunkami materialnymi – przyczyniają się do spełnienia marzeń. Ponadto pozwalają uczestnikom kolekcjonować niezwykłe wspomnienia, co jest znacznie cenniejsze od kolekcjonowania przedmiotów. 

Najlepsze pomysły na prezenty dla córki

  1. Wspomniany już lot balonem – to doskonały pomysł na prezent dla niej! Jeżeli Twoja córa obchodzi ważne urodziny, a może zakończyła ważny etap w życiu – szkołę średnią, studia, obroniła dyplom – lot balonem będzie dla niej wspaniałym prezentem – nagrodą za włożoną przez nią pracę. Lot balonem to niesamowita przygoda, ten niezwykły, majestatyczny aerostat robi naprawdę duże wrażenie, a możliwość wejścia na pokład, do kosza balonu i wzniesienia się w górę to emocje nie do opisania – to trzeba przeżyć! A do tego uczestników lotu czekają niesamowite, przepiękne krajobrazy, widziane z lotu ptaka.
  2. Lot motolotnią – to również niesamowita przygoda, która pozwoli jej na, chociażby krótką chwilę oderwać się od rzeczywistości i zostawić swoje problemy daleko – hen na dole za sobą!
  3. Voucher na rytuał SPA – każda dziewczyna już od nastoletniego wieku lubi o siebie zadbać. Day SPA lub rytuał SPA dla niej, to doskonały prezent dla córki – profesjonaliści, pracujący w salonie zadbają o doskonałą pielęgnację ciała, pozwolą jej się odprężyć podczas masażu ciała i zadbają o dobry nastrój. Takie zabiegi SPA od czasu do czasu są potrzebne każdej dziewczynie.

Prezent dla nastoletniej córki

Nastolatki potrzebują dużo uwagi i wsparcia od rodziców, okres nastoletni bywa trudny, jednak starania dziecka warto wynagrodzić, co zmotywuje je do dalszych, pozytywnych zachować. Jeżeli zbliżają się urodziny Twojej córki – 14, 15, 16 czy 17 to postaraj się, aby prezent od rodziców został dobrze zapamiętany. Nastolatki mocno przeżywają różne wydarzenia w ich życiu, dlatego taki prezent jak lot balonem, lot paralotnią czy szalona zabawa na flyboardzie na pewno pozostawią trwały ślad w jej pamięci.

Oryginalny prezent na 18 dla córki

Jeżeli Twoje dziecko wkracza w dorosły wiek, masz okazję wypić  z córką pierwszy, wspólny kieliszek wina. W tym celu możesz ją zaprosić na degustację win dla dwojga. W ten sposób sprawisz jej miły prezent, a ponadto pokażesz, że masz do niej zaufanie.

18 urodziny to bardzo ważny dzień dla solenizantki i chociaż dla rodziców dziecko zawsze będzie dzieckiem, to prawnie staje się dorosła i nabywa więcej praw, ale i obowiązków. Chcąc wesprzeć naszą potomkinię w jej nowej „dorosłości”, sprawmy jej odjechany prezent! Dlatego lot motoszybowcem, paralotnią, skok na bungee czy też bilet na wejście do Parku Rozrywki w Energylandii to doskonały pomysł na prezent. W ten sposób zapewnisz córce świetną rozrywkę!

Prezent dla dorosłej córki od rodziców

W tym wypadku również nie brakuje pomysłów na prezenty w formie przeżyć. Każdej dorosłej córce z pewnością spodoba się voucher na kobiecą sesję zdjęciową. Profesjonalne zdjęcia w świetnym makijażu w i super strojach zaproponowanych rzez fotografkę z pewnością wprawią ją w doskonały humor!

Innym świetnym pomysłem dla dorosłej córki będzie voucher na masaż. Na naszej stronie znajdziesz wiele masaży w tym relaksacyjny, tajski, czy idealny na chłodne zimowe wieczory – masaż gorącymi kamieniami.

A jeżeli córka należy do osób aktywnych i uwielbia przygodę – do wyboru masz masę prezentów, które z pewnością sprawią jej radość – skok na bungee; loty motolotnią, paralotnią, szybowcem, przejażdżka off road, jazda quadem i wiele innych. Nie umiesz się zdecydować? Nic prostszego – podaruj jej Księgę Przeżyć lub bon podarunkowy i niech sama wybierze najlepszą atrakcję dla siebie!

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard