Facebook Ceneo
Loty szybowcem i motoszybowcem

Loty szybowcem i motoszybowcem

Szybowce to niezwykłe statki powietrzne, które dzięki odpowiedniej aerodynamice utrzymują się w powietrzu, zapewniając pasażerowi wyjątkowy lot. Szybowiec nie posiada własnego napędu, a to sprawia, że nie usłyszymy tam dźwięku silnika, a ciszę przerywać będzie jedynie szum wiatru. Oprócz błogiej ciszy ogromną zaletą szybowca jest panoramiczna szyba, przez którą z miejsca pasażera w kokpicie możesz podziwiać błękitne niebo, miasta, łąki, pola, lasy oraz zachwycającą panoramę miast w okolicy!

Jeżeli marzy Ci się dłuższy lot statkiem powietrznym o podobnej budowie, koniecznie spróbuj lotu motoszybowcem, który od szybowca różni się tym, że posiada silnik. Motoszybowiec to kolejna wspaniała maszyna, godna uwagi każdego miłośnika atrakcji w powietrzu!

Liczba prezentów: 4

Chcesz się przekonać, jakie uczucie towarzyszy pasażerowi szybowca, albo jaka jest różnica między startowaniem za samolotem lub za wyciągarką? Przeżyj przygodę, której nigdy nie zapomnisz!

Poczuj się, jak ptak i zobacz swoje miasto z niecodziennej perspektywy. Ta wspaniała przygoda sprawi, że na kilka minut zapomnisz o wszystkich troskach, ciesząc się pięknymi widokami oraz błogą ciszą. Fanom adrenaliny spodoba się nie tylko sam lot, ale przede wszystkim start za wyciągarką, który jest bardzo dynamiczny, dając pasażerowi uczucie nieważkości.

Przelot szybowcem świetnie sprawdzi się jako prezent na każdą okazję. Jest to jedna z atrakcji, którą pokochali pasażerowie w różnym wieku, spełaniając swoje marzenia o lataniu.

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard