Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na zaręczyny

Oświadczyny to ważny moment, dlatego warto zorganizować je tak, aby były na długo zapamiętane. Uklęknięcie z pierścionkiem podczas kolacji w restauracji nie jest niczym nadzwyczajnym, dlatego jeżeli chcesz zrobić wrażenie na wybrance, musisz znaleźć dobry pomysł na zaręczyny. Pomożemy Ci zorganizować atrakcje na tą okoliczność, gdyż w naszej ofercie znajdziesz niezapomniany pomysł na oświadczyny, który uświetni tą ważną chwilę w waszym życiu.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 83

Wyswietlono 51 z 83 prezentów

Niezależnie od tego, czy to Ty się oświadczasz, czy ktoś z Twoich bliskich planuje zrobić ten ważny krok, musisz wybrać odpowiedni prezent na zaręczyny. Zamiast działać stereotypowo, zdecyduj się na coś specjalnego, co na długo pozostanie w pamięci – podaruj Prezent Życia!

Prezent na zaręczyny dla pary

Twoi przyjaciele lub znajomi waśnie się zaręczyli? To doskonała okazja, by podarować im zaręczynowy prezent, który sprawi im radość. W roli prezentu dla pary, która właśnie się zaręczyła, doskonale sprawdzi się atrakcja, którą będą mogli doświadczyć wspólnie. Zaręczyny to emocjonujące wydarzenie dla obu stron, dlatego warto podarować im upominek, który pozwoli się zrelaksować. Masaż relaksacyjny dla dwojga zapewni chwilę odprężenia i wyciszenia, która pozwoli nabrać nieco dystansu po emocjonującym, ważnym momencie w ich życiu. Uczczenie tego wyjątkowego wydarzenia umożliwi również prezent w postaci romantycznej kolacji dla dwojga. Taki upominek to szansa na spędzenie chwili we własnym towarzystwie i celebracja wyjątkowego wydarzenia, które zdecydowanie warto uczcić.

Śmieszne pomysły na prezent na zaręczyny

Śmieszny prezent na zaręczyny to doskonały pomysł, by rozładować stres i napięcie, które towarzyszy parze po emocjonujących chwilach. Jeśli chcesz podarować upominek, który rozśmieszy zaręczoną parę, możesz podarować im szkolenia gastronomiczne, które przydadzą się w nowej roli, będąc rodzajem przekornego upominku. Więcej ciekawych pomysłów znajdziesz w kategorii kreatywnych prezentów – z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainspiruje.

Prezent na zaręczyny dla mężczyzny

Przyjaciel lub kolega postanowił zrobić poważny krok i oświadczył się swojej ukochanej? Taka okazja wymaga wyjątkowej oprawy – do gratulacji i najlepszych życzeń warto dołożyć prezent. Jaki prezent dla chłopaka wybrać? Najlepiej sprawdzi się upominek, który pomoże zredukować stres związany z oświadczynami. Doskonałym wyborem będą ekstremalne prezenty, z którego ucieszy się fan motoryzacji, survivalu, sportów wodnych czy łowca przestworzy. Voucher na ekstremalny prezent pozwoli na wybranie najlepszej dla siebie atrakcji z dziesiątek propozycji.

Prezent na zaręczyny dla koleżanki lub przyjaciółki

Zaręczyny dla kobiety są niezwykle emocjonującym i szczęśliwym momentem życia, który wiąże się jednak z okresem przygotowań do ceremonii ślubu. Dlatego doskonałym pomysłem na prezent zaręczynowy dla koleżanki czy przyjaciółki będzie upominek z kategorii relaks i uroda. Możliwość poddania się wymarzonemu zabiegowi, odbycia relaksacyjnego masażu czy pobyt w SPA pozwoli się odprężyć i zdystansować, ale też zregenerować przed intensywnym okresem przygotowań. Równie dobrze sprawdzi się voucher na sesje fotograficzne lub pobyt weekendowy w górach bądź nad morzem.

Niezależnie od tego, na jaki upominek się zdecydujesz, Taki prezent zaręczynowy zapadnie w pamięć na długo i będzie stanowił pamiątkę na wiele lat. To także świetny pomysł na rocznicę zaręczyn lub na oświadczyny, gdyż poproszenie o rękę podczas lotu motolotnią, na pewno wzbudzi wiele emocji.

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard