Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na zaręczyny

Oświadczyny to ważny moment, dlatego warto zorganizować je tak, aby były na długo zapamiętane. Uklęknięcie z pierścionkiem podczas kolacji w restauracji nie jest niczym nadzwyczajnym, dlatego jeżeli chcesz zrobić wrażenie na wybrance, musisz znaleźć dobry pomysł na zaręczyny. Pomożemy Ci zorganizować atrakcje na tą okoliczność, gdyż w naszej ofercie znajdziesz niezapomniany pomysł na oświadczyny, który uświetni tą ważną chwilę w waszym życiu.

Pomysł na prezent na zaręczyny

Niezależnie od tego, czy to ty się oświadczasz, czy ktoś z Twoich bliskich planuje ten ważny krok, musisz wybrać odpowiedni prezent na zaręczyny. Zamiast działać stereotypowo, zdecyduj się na coś specjalnego, co na długo pozostanie w pamięci. W naszej ofercie znajdziesz prezent na zaręczyny dla pary, dzięki czemu możecie wspólnie świętować i spędzić razem chwile relaksu. Wśród dostępnych voucherów masz do wyboru:

Taki prezent zaręczynowy zapadnie w pamięć na długo i będzie stanowił pamiątkę na wiele lat. To także świetny pomysł na oświadczyny, gdyż poproszenie o rękę podczas lotu motolotnią, na pewno wzbudzi wiele emocji.

Jak wykorzystać prezent zaręczynowy?

Każdy voucher ma ważność aż 12 miesięcy, dlatego sami możecie wybrać termin, który wam najbardziej odpowiada. Po wybraniu prezentu dostarczymy go w trybie ekspresowym, dlatego na pewno dostaniesz go na czas.

 

Jak to działa?

Liczba prezentów: 88

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard