Facebook Ceneo
Wycieczki

Wycieczki z przewodnikiem

Wycieczki z przewodnikiem mogą kojarzyć się z wieloma różnymi przygodami. Zarówno zwiedzanie wielu miast i obiektów muzealnych może odbywać się pod opieką przewodnika, ale także te bardziej ekstremalne sporty mogą być przeprowadzane w taki sposób. Zobacz, co oferuje prezentzycia.pl!

Liczba prezentów: 12

Z przewodnikiem... zawsze w pełni bezpiecznie!

W naszej ofercie przedstawiamy szeroki wybór wycieczek, które odbywają się pod opieką wysoko wykwalifikowanych przewodników. Dla osób lubiących spokojne zwiedzanie polecamy wycieczkę po Warszawie. Dzięki obecności przewodnika można poznać tajniki niektórych budowli, czy też miejsc, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia lub przechodziliśmy obok nich obojętnie. Jest to jedyna w tej kategorii oferta wycieczki całorocznej. Wśród ofert realizowanych zimą mamy coś dla prawdziwych łowców wrażeń - wyprawę na skuterze śnieżnym dla jednej lub dwóch osób. Ponadto polecamy na zimę niezapomnianą przygodę skiturową z przewodnikiem!

Co robić latem? Polecamy prawdziwe hity naszej oferty - tatrzańskie wyprawy pod opieką przewodnika. W naszej ofercie posiadamy aż cztery oferty dla dwojga turystów - wyprawę na Mnicha, Szczyty Mięguszowieckie, Zadniego Mnicha oraz Grań Kościelców. Jeśli jesteś wielbicielem górskich wypraw to jest to oferta nie do odrzucenia!

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard