Facebook Ceneo
Jazda quadem prezent

Quady i buggy

Co może być świetnym pomysłem na prezent dla fanów czterech kółek chcących przygody nowej jakości? Sprawdź nasze propozycje na Quady i Buggy, które mogą dostarczyć każdemu niezapomnianych wrażeń. Wybierz wśród wielu opcji jazd pojazdami, wypraw czy szkoleń. Pozwól na przeżycie przygody w terenie wśród huku silników i bezpośredniego doświadczania otoczenia. Niezapomniana wyprawa czy ekstremalna jazda? Takie prezenty będą z pewnością pamiętane do końca życia każdego wielbiciela przygód pełnych wrażeń.

Liczba prezentów: 5

Ekstremalna jazda buggy 

Czujesz, że w twoim życiu brakuje adrenaliny? Jeśli tak, to trawiłeś idealnie! Za pewne nieraz spotkałeś się z dziwnym pojazdem wyglądającym jak jeżdżący stelaż, tak jak my zakochałeś się w tej maszynie od pierwszego wejrzenia? W takim razie nie czekaj zarezerwuj ekstremalną przejażdżkę buggy już teraz! Co da ci voucher na te ekscytującą przygodę? Pojazd zostanie oddany w twoje ręce na godzinę, podczas której to sam zadecydujesz o losie swojej wyprawy. Chcesz wyrzucić z siebie wszystkie siedzące w tobie emocje? Nic w tym nie pomoże ci tak jak adrenalina, którą zapewnia ekstremalna przejażdżka buggy,

jeśli jednak godzina to dla ciebie za wiele na pierwszy raz - nic straconego! Oferujemy również przejażdżki trwające 15 minut, oraz 30 minut.

Buggy 

Jest rodzajem lekkiego samochodu, który zostałem stworzony w USA na początku lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, początkowo miał być dodatkiem do beztroskiego życia bogatych ludzi, samochód miał pozwalać użytkownikowi na przemieszczanie się po piaszczystych miejscach, tak aby kierowca miał możliwości przejechania przez piaszczyste wydmy, aktualnie buggy jest coraz popularniejszą formą rozrywki, która zapewnia użytkownikowi wiele emocji, nieraz na twoich ciele pojawi się zimny pot i gęsia skórka, lecz nie ma o co się obawiać - pamiętaj, że ten samochód został stworzony i przystosowany do ekstremalnych terenów!

Przejażdżka - Zgodnie z wyborem użytkownika trwa 15, 30 lub 60 minut, a przejazd odbywa się na terenie Warszawy. Nasz zespół objaśni ci jak postępować z tą niepozorną maszyną, przyszykuje cię do jazdy, oraz zapewni odpowiedni sprzęt, który zadba o twoje bezpieczeństwo. 

Buggy jako prezent 

Buggy staje się w naszym kraju coraz bardziej popularne, a wraz z tym coraz częściej wybiera się je jako prezent, co jest świetną decyzją, który zapewni użytkownikowi adrenalinę, oraz porządny zastrzyk strachu, oczywiście w tym pozytywnym znaczeniu, więc nie czekaj i rezerwuj przejażdżkę dla bliskiej ci osoby już teraz!

Buggy - dla kogo? - szukając odpowiedzi na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie, z jednej strony jest to ekstremalny przejazd niecodziennym samochodem, lecz z drugiej jest to również świetna zabawa, a to kierowca decyduje jak będzie wyglądała przejażdżka, zasadniczo buggy nadaje się dla każdego, kto zdaje sobie sprawę jakie niebezpieczeństwo niesie nieodpowiedzialna jazda, jeżeli uważasz się za osobę odpowiedzialną i odważną to buggy jest właśnie dla Ciebie

Co jeśli nie czuję się wystarczająco pewnie? - wielu z was zastanawia się zapewne czy podołają prowadzić ten pojazd, jeśli czujesz strach przed buggy polecamy poczytać o tym w jaki sposób urządzenie to gwarantuje bezpieczeństwo jazdy użytkownikowi, oraz poskromienie strachu praktyką! Jak wcześniej wspominaliśmy dostępne są u nas 15 minutowe przejazdy, dzięki którym kierowca będzie w stanie zapoznać się z możliwościami tego niepozornego pojazdu, oraz zdecydować czy jest to zabawa dla niego. Ale uwierz nam, że buggy jest pojazdem na prawdę posłusznym użytkownikowi, pamiętaj również, że nie wsiadasz za pojazd, o którym nic nie wiesz, nasz team wszystko dokładnie ci wytłumaczy, oraz przygotuje mentalnie do podjęcia walki z tym "potworem" priorytetem dla nas jest twoje bezpieczeństwo!

Bezpieczeństwo - Pamiętaj, że buggy to nie zabawka, lecz prawdziwy pojazd, nasz team zapewni Ci komfort psychiczny, uzbroi cię w odpowiedni sprzęt, oraz wytłumaczy  działanie pojazdu, lecz pamiętaj, że wszystko zależy od Ciebie!

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard