Facebook Ceneo
Dla aktywnych

Dla aktywnych

Szukasz prezentu dla aktywnych, który dostarczy niezapomnianych wrażeń i stanie się prezentem życia? Skorzystaj z zebranych w tej kategorii propozycji dla osób, które uwielbiają być w ruchu i doceniają możliwość przeżycia wspaniałych przygód o charakterze sportowym. Bez względu na to, czy wolisz akcje z różnego typu strzelaniem, wciągające sporty drużynowe albo motorowe lub aktywne zwiedzanie, znajdziesz tu coś dla siebie i najbliższych.

Liczba prezentów: 47

Sportowe prezenty dla aktywnych

Masz aktywnych bliskich, aktywną rodzinę i szukasz pomysłu na prezenty sportowe? Zajęcia fitness, treningi czy wyjścia na siłownię to dla nich codzienność? Jak sprawić radość bliskiej osobie, która jest miłośnikiem sportu?

Sprawdź naszą ofertę voucherów — mamy mnóstwo pomysłów na podarunek dla aktywnych osób. Kurs survivalu, survival militarny, gra w paintball czy strzelanie z broni maszynowej to świetny pomysł na prezent dla sportowców i nie tylko. Takie przeżycia wzbogacą obdarowanego o nowe doświadczenia i umiejętności.

Idealnym pomysłem na prezent, dla miłośników turystyki pieszej jest wyprawa w góry. Zdobycie Mnicha pod okiem licencjonowanego, tatrzańskiego przewodnika, to świetny pomysł na podarunek dla miłośnika gór i wspinaczki górskiej :).

Survival — świetny pomysł na prezent dla aktywnych!

Spędzenie czasu w trudnych warunkach, mając do dyspozycji ograniczone przybory, to nie lada wyzwanie! Jednak dla miłośników sportu to doskonały pomysł na sprawdzenie siebie. Jak przeżyć, gdy zgubisz się w lesie lub w górach? Jak zdobyć pożywienie i wodę? Jak zorganizować schronienie? Taką wiedzę zdobywa się, między innymi, podczas profesjonalnego kursu przetrwania.

Obozy przetrwania to fantastyczny pomysł na prezent dla osób aktywnych! Będą oni mogli sprawdzić swoją wytrzymałość i kondycję, ale taki obóz to również sprawdzian charakteru — umiejętność radzenia sobie ze stresem, pomysłowość i szybkość działania mają tutaj kluczowe znaczenie. Oczywiście wszystko odbywa się pod okiem profesjonalistów :). Survival to bardzo ciekawe doświadczenie, dzięki któremu uczestnicy zdobywają nowe, cenne umiejętności.

Vouchery na kurs przetrwania to super pomysł na podarek dla ojca, brata, męża lub bliskiego przyjaciela. A może wybierzecie się na survival razem? :). To również doskonały pomysł na prezent na dzień taty, wieczór kawalerski, na rocznicę ślubu (dla niego), na Dzień Chłopaka lub na urodziny.

Nasz serwis oferuje niezapomniane prezenty w formie przeżyć, wśród których znajdziesz najlepsze atrakcje na prezenty dla aktywnych. Spełnij marzenia swoich bliskich i zaproś ich na niesamowitą przygodę. Mamy mnóstwo propozycji na prezenty sportowe dla tych, dla których liczy się aktywność fizyczna. Znajdziesz u nas prezenty dla sportowców z prawdziwego zdarzenia, jak i dla tych, co dopiero zaczynają przygodę ze sportem. Dla tych drugich sportowe prezenty będą zachętą, by kontynuować raz obraną drogę ku zdrowiu i dobrej kondycji :)

Prezent dla aktywnej pary

Dla par, które mają w sobie ducha sportu, warto poszukać takich prezentów, które pozwolą im spędzić czas razem. Pamiętaj o tym, wybierając sportowe prezenty dla bliskich i zdecyduj się na jedne z voucherów dla dwojga — dwie osoby obejmuje wspomniana już wyżej wyprawa na Mnicha W Tatrach. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla pary voucher na paintball — pełna emocji, dynamiczna gra z pewnością rozrusza obdarowanych, a przede wszystkim zapewni im doskonałą zabawę.

Niesportowe prezenty dla sportowców :)

Sport to nie tylko codzienny trening, ale styl życia. Jeżeli szukasz ciekawego prezentu dla sportowca, proponujemy profesjonalny, sportowy masaż, który idealnie rozluźni mięśnie po treningu. Po dniu pełnym zajęć fitness idealnie sprawdzi się prezent dla rozluźnienia i relaksu — może masaż relaksujący, masaż tajski, rytuał SPA, a może sesja floatingu? Prezentów dla aktywnych jest naprawdę sporo — wybierz ten najlepszy!

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard