Facebook Ceneo

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Babcia z dziadkiem to ważne osoby w życiu każdego wnuka. To do nich uciekasz, żeby poskarżyć się na rodziców, babcię prosisz o upieczenie ulubionego ciasta, a opowieści dziadka mógłbyś słuchać całymi dniami. Jeżeli chcesz pokazać im swoją wdzięczność, wręcz prezenty dla babci i dziadka nawet bez okazji. Nie musisz czekać na ich święto, aby podarować upominek, który na długo zapadnie im w pamięć.

Liczba prezentów: 61

Wyświetlono 51 z 61 prezentów

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

W styczniu wszyscy dziadkowie obchodzą swoje święto i z tej okazji warto podarować prezent dla babci i dziadka, który będzie spełnieniem ich marzeń. Pudełko czekoladek i kwiaty są zbyt banalne, aby wyrazić swoją wdzięczność, dlatego zdecyduj się na ciekawy prezent dla babci i dziadka, który będzie okazją do spróbowania czegoś nowego. U nas dostaniesz vouchery, które idealnie sprawdzą się jako upominki na dzień babci i dziadka, gdyż w ofercie mamy:

Prezent na dzień dziadka i babci możesz dobrać do ich zainteresowań lub zdecydować się na całkowicie coś nowego i szalonego.

Niezapomniane prezenty na dzień babci i dziadka

W naszej ofercie znajdziesz atrakcje dla lubiących adrenalinę lub potrzebujących chwili relaksu. Taki prezent dla dziadków będzie okazją do oderwania się od codziennych obowiązków i spróbowania nowych atrakcji, na które nigdy nie było czasu. Vouchery są ważne aż 12 miesięcy i można je zrealizować w wybranym terminie. 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard