Facebook
Facebook Ceneo
Dla pupila

Dla pupila

Chcesz sprawić prezent życia swojemu pupilowi? A może pragniesz wyjechać na wczasy wspólnie ze znajomymi, którzy także mają swojego ulubionego pieska? Od dziś jest to możliwe!

Pakiety dla pupili

Jeśli traktujesz swojego pupila jak członka rodziny, to ta kategoria jest na pewno dla Ciebie. Przedstawiamy oferty All inclusive dostępne dla naszych podopiecznych. W naszym sklepie możesz znaleźć wyjazdy zarówno dla jednego, jak i dwóch psów. Proponowane przez nas ośrodki znajdują się na terenie Warszawy i zapewniają profesjonalną opiekę nad czworonogami. W ich ofertach poza pobytem znajdują się zabiegi spa, w skład których wchodzą zajęcia fitness (basen, bieżnia, mini-agility) oraz zabiegi pielęgnacyjne (kąpiel, czesanie, przycięcie pazurków).

Co należy zrobić?

W celu wysłania swojego pupila na weekend all inclusive należy wykupić mu pakiet dostępny na naszej stronie oraz dostarczyć do obiektu wymagane dokumenty w postaci książeczki zdrowia lub paszportu zwierzęcia z wbitymi aktualnymi szczepieniami. Wykupiony weekend w spa obejmuje dwie doby, tj 48 h pobytu zwierzęcia w hotelu. Warto zaznaczyć, iż właściciele zwierząt nie mogą cały czas z nimi przebywać podczas ich pobytu w hotelu. Niemniej jednak na prośbę właściciel hotel udostępnia dokumentację zdjęciową z pobytu zwierzęcia. 

Jak to działa?

Liczba prezentów: 2

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard