Facebook Ceneo
Dla pupila

Dla pupila

Chcesz sprawić prezent życia swojemu pupilowi? A może pragniesz wyjechać na wczasy wspólnie ze znajomymi, którzy także mają swojego ulubionego pieska? Od dziś jest to możliwe!

 

Liczba prezentów: 0

Brak produktów.

Pakiety dla pupili

Jeśli traktujesz swojego pupila jak członka rodziny, to ta kategoria jest na pewno dla Ciebie. Przedstawiamy oferty All inclusive dostępne dla naszych podopiecznych. W naszym sklepie możesz znaleźć wyjazdy zarówno dla jednego, jak i dwóch psów. Proponowane przez nas ośrodki znajdują się na terenie Warszawy i zapewniają profesjonalną opiekę nad czworonogami. W ich ofertach poza pobytem znajdują się zabiegi spa, w skład których wchodzą zajęcia fitness (basen, bieżnia, mini-agility) oraz zabiegi pielęgnacyjne (kąpiel, czesanie, przycięcie pazurków).

Co należy zrobić?

W celu wysłania swojego pupila na weekend all inclusive należy wykupić mu pakiet dostępny na naszej stronie oraz dostarczyć do obiektu wymagane dokumenty w postaci książeczki zdrowia lub paszportu zwierzęcia z wbitymi aktualnymi szczepieniami. Wykupiony weekend w spa obejmuje dwie doby, tj 48 h pobytu zwierzęcia w hotelu. Warto zaznaczyć, iż właściciele zwierząt nie mogą cały czas z nimi przebywać podczas ich pobytu w hotelu. Niemniej jednak na prośbę właściciel hotel udostępnia dokumentację zdjęciową z pobytu zwierzęcia. 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard