Facebook
Facebook Ceneo
Ciężarowe

Ciężarowe

Chcesz poczuć się jak mały chłopiec, którego marzenie o prowadzeniu wielkiej ciężarówki albo pojemnego autobusu się spełnia? A może wśród Twoich przyjaciół jest ktoś, kto zawsze po cichu marzył o jeździe za kierownicą takiego pojazdu, tylko jego plany zawodowe poszły w innym kierunku? Tu znajdziesz najlepsze oferty, które spełniają motoryzacyjne marzenia dużych gabarytów, a czasem też zmieniają życie! Zostań na chwilę kierowcą ciężarówki lub autobusu Poznaj tajniki manewrowania ogromnymi maszynami na placu pod okiem instruktora. Sprawdź, czy dobrze czułbyś się w roli kierowcy przemierzającego świat wielotonowym ciągnikiem siodłowym z naczepą na kilkunastu kołach, albo z pojazdem pełnym pasażerów. Spróbuj zaparkować w ciasnej uliczce, gdy we władaniu masz kilkumetrowy długi pojazd. Na własnej skórze przekonaj się, jak to jest siedzieć tym razem za kółkiem. Spełnij marzenia z dzieciństwa, a może przy okazji zdecydujesz się zmienić swoją karierę zawodową? Jeździmy w Katowicach i okolicy
Jak to działa?

Liczba prezentów: 3

Jazda wyjątkowym pojazdem to marzenie wielu osób. Autobus czy ciężarówka, wielkie pojazdy, które na co dzień służą ludziom, są dla nich inspiracją. Czy również chciałbyś przeżyć przygodę i pokierować wielokołowcem? Poczuj się jak kierowca autobusu, pojedź za kierownicą TIRa, a Twoje umiejętności zostaną wystawione na wyjątkową próbę. Poczujesz niezapomniany dreszcz emocji, który możesz również ofiarować komuś w formie niezapomnianego prezentu-vouchera.

Chcesz poczuć się jak mały chłopiec czy dziewczynka, których marzenie o prowadzeniu wielkiej ciężarówki albo pojemnego autobusu się spełnia? A może wśród Twoich przyjaciół jest ktoś, kto zawsze po cichu marzył o jeździe za kierownicą takiego pojazdu, tylko jego plany zawodowe poszły w innym kierunku? Sprawdź prezenty życia z kategorii Za kierownicą, wybierz największe możliwości - pojazdy ciężarowe. Tu znajdziesz wyjątkowe oferty, które spełniają motoryzacyjne marzenia dużych gabarytów, a czasem też zmieniają życie!

Zostań na chwilę kierowcą TIRa - ciężarówki lub autobusu. Poznaj tajniki manewrowania ogromnymi maszynami na placu pod okiem instruktora. Sprawdź, jak dobrze czułbyś się w roli kierowcy przemierzającego świat wielotonowym ciągnikiem siodłowym z naczepą na kilkunastu kołach, albo z pojazdem pełnym pasażerów, których trzeba bezpiecznie dowieźć do celu. Spróbuj zaparkować w ciasnej uliczce, zatrzymać się przed wyznaczonym miejscem, ruszyć pod górkę gdy we władaniu masz kilkutonowy, dodatkowo całkiem długi pojazd. Na własnej skórze przekonaj się, jak to jest, zamiast obserwować sytuacje z boku czy z miejsca pasażera, siedzieć tym razem za kółkiem. Spełnij marzenia z dzieciństwa, zrealizuj ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu, a może przy okazji zdecydujesz się zupełnie odmienić swoją karierę zawodową i zostać profesjonalnym kierowcą?

Prezent życia w postaci jazdy za kierownicą TIRa to może być wstęp do niesamowitej przygody. Złapiesz bakcyla i pójdziesz w kierunku zawodowstwa? A może poczujesz niewątpliwe uroki kierowania wielką maszyną i naprawdę docenisz pracę kierowców ciężarówek? Jeżeli sam masz na co dzień do czynienia z TIRami, może w ten sposób pokażesz znajomym, jak naprawdę wygląda Twoja praca?

Manewrowanie wielkimi pojazdami wcale nie jest tak proste, jak to pokazują na filmach. Może jesteś wielbicielem telewizyjnych serii o wielkich ciężarówkach pokonujących bezdroża i chciałbyś być na miejscu kierowców przeżywających nierzadko całkiem ekstremalne przygodny? Albo zachwyca Cię precyzja TIRa z wielotonowym ładunkiem mającym zmieścić się na niewielkim rondzie albo zakręcie? Pod okiem doświadczonego instruktora możesz nauczyć się podstawowych manewrów i sprawdzić swoje siły w kierowaniu pojazdami. To szansa na przekonanie się, jak może wyglądać praca kierowcy ciężarówki bez konieczności robienia prawa jazdy odpowiedniej kategorii, szukania zatrudnienia w tej branży.

Jazda za kierownicą TIRa bogata w wyjątkowe emocje odbywa się pod kontrolą doświadczonych specjalistów, na dedykowanym placu manewrowym. Uczestnicy są w pełni bezpieczni, a profesjonalny instruktaż pozwala na poznanie tajników prowadzenia wozów. Manewruj, prowadź, zawracaj, parkuj MANem z naczepą i przeżyj wyjątkowe chwile.

Poczuj się jak kierowca autobusu, wsiądź do autokaru i zatrzymaj się w tym najważniejszym miejscu. Rozsiądź się wygodnie w fotelu kierowcy, dowiedz się, do czego służą wszystkie przyciski, dźwignie, pedały czy wskaźniki. Przejdź przez instruktaż i ruszaj w drogę, na plac manewrowy. Zobacz, że jazda czy zawracanie pojazdem liczącym nawet kilkanaście metrów długości i prawie cztery wysokości to nie taka łatwa zabawa, a precyzja ruchów jest jeszcze bardziej cenna niż w samochodzie osobowym.

Siedząc za kółkiem autokaru, wyobraź sobie licznych pasażerów, odpowiedzialność podczas jazdy i wyjątkowe emocje ekstremalnych sytuacji. Poczuj się jak kierowca autobusu, zatrzymaj się dokładnie na przystanku, zobacz, jak wiele umiejętności wymaga poruszanie się w ciasnym miejskim ruchu czy wymagających trasach wycieczkowych. Może poczujesz, że takie wielkie pojazdy to naprawdę to, co lubisz najbardziej i wkrótce spotkasz się z instruktorem na prawdziwym kursie na autobusowe prawo jazdy?

Ciężarowymi pojazdami jeździmy w Katowicach i okolicy, na odpowiednio przygotowanych bezpiecznych terenach placu manewrowego. Musisz być kierowcą z prawem jazdy kategorii przynajmniej B, aby móc spróbować swoich sił. Zarezerwuj wcześniej, z minimum tygodniowym wyprzedzeniem termin, atrakcja jest dostępna przez cały rok.

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard