Facebook Ceneo
Ciężarowe

Ciężarowe

Chcesz poczuć się jak mały chłopiec, którego marzenie o prowadzeniu wielkiej ciężarówki albo pojemnego autobusu się spełnia? A może wśród Twoich przyjaciół jest ktoś, kto zawsze po cichu marzył o jeździe za kierownicą takiego pojazdu, tylko jego plany zawodowe poszły w innym kierunku? Tu znajdziesz najlepsze oferty, które spełniają motoryzacyjne marzenia dużych gabarytów, a czasem też zmieniają życie! Zostań na chwilę kierowcą ciężarówki lub autobusu Poznaj tajniki manewrowania ogromnymi maszynami na placu pod okiem instruktora. 

Liczba prezentów: 3

Jazda tirem na prezent? Teraz to możliwe

Jazda wyjątkowym pojazdem to marzenie wielu osób. Autobus czy ciężarówka, wielkie pojazdy, które na co dzień służą ludziom, są dla nich inspiracją. Czy również chciałbyś przeżyć przygodę i pokierować wielokołowcem? Poczuj się jak kierowca autobusu, pojedź za kierownicą TIRa, a Twoje umiejętności zostaną wystawione na wyjątkową próbę. Poczujesz niezapomniany dreszcz emocji, który możesz również ofiarować komuś w formie niezapomnianego prezentu-vouchera. Chcesz poczuć się jak mały chłopiec czy dziewczynka, których marzenie o prowadzeniu wielkiej ciężarówki albo pojemnego autobusu się spełnia? A może wśród Twoich przyjaciół jest ktoś, kto zawsze po cichu marzył o jeździe za kierownicą takiego pojazdu, tylko jego plany zawodowe poszły w innym kierunku? Sprawdź prezenty życia z kategorii Za kierownicą, wybierz największe możliwości - pojazdy ciężarowe. Tu znajdziesz wyjątkowe oferty, które spełniają motoryzacyjne marzenia dużych gabarytów, a czasem też zmieniają życie! Zostań na chwilę kierowcą TIRa - ciężarówki lub autobusu. Poznaj tajniki manewrowania ogromnymi maszynami na placu pod okiem instruktora. Sprawdź, jak dobrze czułbyś się w roli kierowcy przemierzającego świat wielotonowym ciągnikiem siodłowym z naczepą na kilkunastu kołach albo z pojazdem pełnym pasażerów, których trzeba bezpiecznie dowieźć do celu. Spróbuj zaparkować w ciasnej uliczce, zatrzymać się przed wyznaczonym miejscem, ruszyć pod górkę, gdy we władaniu masz kilkutonowy, dodatkowo całkiem długi pojazd. Na własnej skórze przekonaj się, jak to jest, zamiast obserwować sytuacje z boku czy z miejsca pasażera, siedzieć tym razem za kółkiem. Spełnij marzenia z dzieciństwa, zrealizuj ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu, a może przy okazji zdecydujesz się zupełnie odmienić swoją karierę zawodową i zostać profesjonalnym kierowcą? Prezent życia w postaci jazdy za kierownicą TIRa to może być wstęp do niesamowitej przygody. Złapiesz bakcyla i pójdziesz w kierunku zawodowstwa? A może poczujesz niewątpliwe uroki kierowania wielką maszyną i naprawdę docenisz pracę kierowców ciężarówek? Jeżeli sam masz na co dzień do czynienia z TIRami, może w ten sposób pokażesz znajomym, jak naprawdę wygląda Twoja praca?

Manewrowanie wielkimi pojazdami wcale nie jest tak proste, jak to pokazują na filmach. Może jesteś wielbicielem telewizyjnych serii o wielkich ciężarówkach pokonujących bezdroża i chciałbyś być na miejscu kierowców przeżywających nierzadko całkiem ekstremalne przygodny? Albo zachwyca Cię precyzja TIRa z wielotonowym ładunkiem mającym zmieścić się na niewielkim rondzie albo zakręcie? Pod okiem doświadczonego instruktora możesz nauczyć się podstawowych manewrów i sprawdzić swoje siły w kierowaniu pojazdami. To szansa na przekonanie się, jak może wyglądać praca kierowcy ciężarówki bez konieczności robienia prawa jazdy odpowiedniej kategorii, szukania zatrudnienia w tej branży. Jazda za kierownicą TIRa bogata w wyjątkowe emocje odbywa się pod kontrolą doświadczonych specjalistów, na dedykowanym placu manewrowym. Uczestnicy są w pełni bezpieczni, a profesjonalny instruktaż pozwala na poznanie tajników prowadzenia wozów. Manewruj, prowadź, zawracaj, parkuj MANem z naczepą i przeżyj wyjątkowe chwile. Poczuj się jak kierowca autobusu, wsiądź do autokaru i zatrzymaj się w tym najważniejszym miejscu. Rozsiądź się wygodnie w fotelu kierowcy, dowiedz się, do czego służą wszystkie przyciski, dźwignie, pedały czy wskaźniki. Przejdź przez instruktaż i ruszaj w drogę, na plac manewrowy. Zobacz, że jazda czy zawracanie pojazdem liczącym nawet kilkanaście metrów długości i prawie cztery wysokości to nie taka łatwa zabawa, a precyzja ruchów jest jeszcze bardziej cenna niż w samochodzie osobowym.

Kierowanie TIRem i autobusem – spełnienie marzeń na wyciągnięcie ręki

Siedząc za kółkiem autokaru, wyobraź sobie licznych pasażerów, odpowiedzialność podczas jazdy i wyjątkowe emocje ekstremalnych sytuacji. Poczuj się jak kierowca autobusu, zatrzymaj się dokładnie na przystanku, zobacz, jak wiele umiejętności wymaga poruszanie się w ciasnym miejskim ruchu czy wymagających trasach wycieczkowych. Może poczujesz, że takie wielkie pojazdy to naprawdę to, co lubisz najbardziej i wkrótce spotkasz się z instruktorem na prawdziwym kursie na autobusowe prawo jazdy? Ciężarowymi pojazdami jeździmy w Katowicach i okolicy, na odpowiednio przygotowanych bezpiecznych terenach placu manewrowego. Musisz być kierowcą z prawem jazdy kategorii przynajmniej B, aby móc spróbować swoich sił. Zarezerwuj wcześniej, z minimum tygodniowym wyprzedzeniem termin, atrakcja jest dostępna przez cały rok.

 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard