Facebook Ceneo
Kurs gry w Golfa

Golf

Golf od zawsze kojarzy się ze sportem dla elit. Cóż, takim też jest biorąc pod uwagę wszystkie opłaty, których należy dokonać przed przystąpieniem do klubu sportowego. Jeśli jednak my lub bliska nam osoba chcemy zasmakować tej przyjemności przed podjęciem ostatecznej decyzji o przystąpieniu do klubu golfowego - taki prezent będzie wręcz idealny.

 

Liczba prezentów: 3

Golf: lekcja czy kurs?

W ofercie naszego sklepu internetowego przedstawiamy kilka propozycji. Do wyboru mamy pojedynczą lekcję golfa, która może być przeprowadzona dla jednej lub dwóch osób. Odrębną, ciekawą propozycją jest wykupienie 7 lekcji gry w golfa, po których ukończeniu uzyskuje się zieloną kartę. Niewątpliwie jest to nie lada gratka dla prawdziwych wielbicieli tego sportu. Warto zaznaczyć, iż wykupując którąkolwiek z ofert otrzymujecie Państwo w cenie możliwość bezpłatnego wypożyczenia profesjonalnego sprzętu do gry w golfa na czas nauki. Co więcej, wszystkie sprzedawane przez nas oferty możliwe są do zrealizowania przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. 

UWAGA! Czas trwania pojedynczej lekcji jest zależny od tego, jaki wariant oferty Państwo wybierzecie. Z tego powodu należy zwracać szczególną uwagę na ten parametr podczas dokonywania zakupu! 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard