Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na urodziny

Urodziny to okazja do świętowania, która zdarza się tylko raz w roku. Warto na tę okoliczność przygotować coś ciekawego, co sprawi przyjemność solenizantowi. Wybranie idealnego prezentu urodzinowego to odwieczny problem, szczególnie jeżeli chodzi o osobę bliską sercu. Tradycyjne upominki w formie kwiatów, słodkości czy śmiesznych gadżetów odchodzą powoli do lamusa, gdyż obecnie największą popularnością cieszą się kreatywne prezenty na urodziny. Tego szukałeś? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Niebanalne pomysły na prezent urodzinowy

Wybór upominku na tak ważną okazję może przysporzyć wielu problemów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby był on nie tylko miłą pamiątką, ale także niezapomnianym przeżyciem, wybierz prezent na urodziny z dreszczykiem emocji. Oferujemy możliwość zakupienia voucherów na ciekawe aktywności dla miłośników adrenaliny, kreatywnych zajęć i relaksu. Wśród przygotowanych atrakcji znajdziesz między innymi:

To nie wszystko, gdyż posiadamy także ciekawe pomysły na prezent urodzinowy dla dzieci oraz dla dwojga, dzięki czemu będziesz mógł celebrować urodziny ze swoją drugą połówką.

Jak wykorzystać prezent urodzinowy?

Vouchery są podzielone na kategorie tematyczne oraz miasta, w których można skorzystać z wykupionej atrakcji. Wszystkie prezenty urodzinowe mają ważność 12 miesięcy, a solenizant sam może wybrać sobie termin, który mu najbardziej odpowiada!

Jak to działa?

Liczba prezentów: 352

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard