Facebook Ceneo
Masaże

Masaże

Nasze ciała mogą znosić olbrzymie obciążenia. Życie w stresie, z deadline'ami na głowie może mieć jednak duży wpływ na nasze samopoczucie. Aby utrzymać dobrą kondycję, nie można zapominać o regularnej regeneracji. Odnowę biologiczną i relaks dla duszy mogą przynieść masaże. Podarowanie sobie lub komuś bliskiemu miłych chwil odprężenia to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. 

Liczba prezentów: 39

Dla zmęczonych stawów

Jeśli czujesz ból w kręgosłupie lub bóle stawów czy mięśni, o porządną regenerację postarają się specjaliści od masażu tajskiego. Jest to zabieg, który skutecznie usuwa napięcia i przynosi efekt wow. Jest to także masaż wskazany dla osób o przewlekłych migrenach.

Dla wszystkich zmysłów

Relaksacyjne masaże z nutami zapachowymi to idealna propozycja dla tych, którzy chcą się odprężyć. Przyjemny zapach, który wypełnia pomieszczenie oraz nanosi się na skórę, zmiękczając ją i dodając sprężystości, da Ci poczucie luksusu, spokoju i rozładuje napięcie. W ofercie do wyboru jest kilka rodzajów takich zabiegów- zabieg z czekoladą, miodem albo np. stemplami ziołowymi.

Oczyszczenie

Codziennie nasza skóra jest wystawiana na zmiany temperatur, kosmetyki, zanieczyszczenia środowiska. To wszystko składa się na jej pogorszoną kondycję i podatność na przesuszenie. Z pomocą, dla dogłębnego oczyszczenia, nawilżenia i w efekcie wygładzenia skóry, przychodzą zabiegi peelingujące i borowinowe- te mają dodatkowo właściwości lecznicze, wykorzystywane w sanatoriach i SPA. 

Razem lub osobno

Wyjątkowe chwile spędzone na odprężeniu to dobra okazja na spotkanie z przyjaciółką czy romantyczną randkę. Jeśli chcesz zadbać nie tylko o siebie, ale też bliską Ci osobę, czekają na Ciebie masaże dla dwóch osób, czy vouchery SPA

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard