Facebook Ceneo
Szkoła jazdy rajdowej

Szkoła jazdy rajdowej

Zawsze chciałeś się sprawdzić na torze rajdowym, ale nigdy nie miałeś okazji? A może szukasz pomysłu na prezent dla fana 4 kółek i dużej prędkości? Szkoła jazdy rajdowej to pomysł, który będzie tutaj doskonałą odpowiedzią! Niesamowity pomysł na prezent w postaci vouchera do wykorzystania w szkole jazdy rajdowej, będzie świetną okazją do sprawdzenia się na torze i poznania ciekawych sztuczek. Do wyboru jest m.in profesjonalny kurs driftingu oraz szkolenie rajdowe takimi pojazdami jak Subaru Impreza STI. 

Liczba prezentów: 3

Kurs driftingu

Kurs driftingu obejmuje program rozrywek z cyklu "na krawędzi", a wśród nich prowadzenie pojazdu w drifcie i opanowywanie pierwszego długiego poślizgu. Tajniki prowadzenia auta w poślizgu wyjaśniają instruktorzy, a praktyka odbywa się w autach z napędem na tylne koła i o mocy 340 KM. Szkolenie odbywa się we Wrocławiu i Poznaniu Osoba obdarowana takim upominkiem ma aż 12 miesięcy na jego realizację, a dodatkowo na voucherze możesz wpisać dla niej własne życzenia.

Kurs jazdy rajdowej 

Nasz tor już czeka na szczęśliwca, któremu postanowisz sprezentować voucher na lekcję jazdy rajdowej. Doświadczenie, które oferujemy za pośrednictwem tego prezentu to jedyna w swoim rodzaju okazja na odczucie na własnej skórze, jak to jest siedzieć za kierownicą jednego z najpotężniejszych samochodów na świecie, osiągającego prędkość do 300 km/h.

Voucher na kurs jazdy rajdowej może stanowić znakomity sposób spełnienia marzeń niejednego fana czterech kółek. To nie tylko okazja to nauczenia się nowego stylu prowadzenia samochodu, ale przede wszystkim niezapomniana przygoda, która pozostanie w pamięci obdarowanej voucherem osoby przez długie lata. Opinie naszych zadowolonych klientów mówią same za siebie – to po prostu trzeba przeżyć.

Taki kurs to coś więcej niż zwykły upominek. To doświadczenie, które wzbogaci Twojego obdarowanego i pozwoli mu spoglądać na prowadzenie samochodu z całkiem innej perspektywy. A może dzięki temu unikatowemu prezentowi Twój bliski odkryje w sobie nową pasję? Niejedna oszałamiająca kariera rozpoczęła się od tak z pozoru drobnego gestu jak tego typu podarunek.

Nasze szkolenie to możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności, które mogą stanowić znakomitą podstawę dla kontynuowania wybranej ścieżki rajdowej w przyszłości. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię drift czy stawiasz raczej na osiąganie zawrotnych prędkości – z całą pewnością znajdziemy coś doskonałego dla Ciebie. Kurs umożliwia wcielenie się w rolę kierowcy z najbardziej zawrotnych filmów akcji i odczucie dreszczyku emocji, wywołanego niczym nie ograniczoną swobodą, jaką daje kierowcy taka forma prowadzenia pojazdu.

Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym instruktorom już w trakcie jednej sesji szkoleniowej zdobędziesz umiejętności, które naprawdę będą robiły wrażenie. A to, czego się nauczysz zostanie z Tobą już zawsze. Inwestycja w zdobywanie nowych doświadczeń i nabywanie niestandardowej techniki w prowadzeniu pojazdu z całą pewnością się opłaci. Przejście takiego szkolenia pozwoli Ci w całkowicie nowy sposób spoglądać na te aspekty jazdy samochodem, które wcześniej mogły Ci się wydawać oczywiste i niezbyt znaczące.

Szkolenie rajdowe to najlepszy sposób na wyrwanie się z rutyny codziennego dnia i przeżycie czegoś naprawdę niepowtarzalnego. Nasz kurs dosłownie wgniecie Cię w fotel. Jednak same słowa w żaden sposób nie oddadzą przeżycia, które już niebawem może stać się Twoim udziałem.

Przyjdź i przekonaj się sam, jaką prędkość uda Ci się rozwinąć pod okiem naszych czujnych instruktorów.

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard