Facebook
Facebook Ceneo

Pomysł na prezent dla niej

Prezent dla niej nie zawsze musi mieć postać materialną. W wielu przypadkach upominek w formie doświadczenia jest znacznie bardziej cenny i przede wszystkim na dłużej zapada w pamięć. Pomysł na prezent dla dziewczyny powinien odzwierciedlać gust partnerki, jej upodobania oraz cechy charakteru. Jeśli ukochana lubi adrenalinę, z pewnością ucieszy się z vouchera na ekstremalny prezent taki jak: lot motolotnią, flyboard, skok na bungee czy skok ze spadochronem. Prezent dla kobiety, która nie przepada za tego typu aktywnościami może mieć z kolei postać vouchera na dowolną formę masażu lub degustację win.
Jak to działa?

Liczba prezentów: 218

Wyswietlono 51 z 218 prezentów

Jaki pomysł na prezent dla niej?

Interesują Cię oryginalne prezenty dla dziewczyny? Chcesz obdarować ukochaną czymś naprawdę wyjątkowym? Podaruj jej coś, o czym od długiego czasu marzyła. Prezent dla dziewczyny, która lubi aktywność fizyczną to np. karnet na pole dance, kurs nurkowania lub fitness w grocie solnej. Innym ciekawym pomysłem będzie kurs fotografii, profesjonalny kurs wizażu czy warsztat baristyczny. Prezent dla żony czy prezent dla narzeczonej może mieć także postać wspólnego wyjazdu na weekend czy wspólnych warsztatów kulinarnych. Nieco większy stopień adrenaliny zapewni wycieczka śnieżnym quadem, kurs wspinaczkowy czy rafting. Prezenty dla dziewczyny, która chciałaby poszerzyć swoją wiedzę w różnych aspektach to np. warsztaty przyrządzania sushi, czy kurs savoir vivre.

Oryginalne prezenty dla dziewczyny

Doskonałym pomysłem dla kobiety, spodziewającej się dziecka będzie z kolei voucher na noworodkową sesję zdjęciową. Prezenty dla niej, które możecie zrealizować wspólnie to także lot helikopterem dla dwojga lub lot balonem.

Zaskocz bliską osobę i podaruj... emocje!

Co najmniej kilka razy w roku szykujesz bliskim prezenty i zapewne za każdym razem jest to dla Ciebie wyzwanie. Nic dziwnego! Przygotowanie oryginalnego i niezapomnianego prezentu nie jest proste. Na szczęście jest sposób na udany prezent dla niej! Wystarczy podarować wyjątkowe emocje!

Przedmioty kontra przeżycia

Kupując coś materialnego łatwo o faux pas. Możesz kupić coś zbyt drogiego, co wprawi obdarowaną osobę w zakłopotanie, coś zbyt taniego, co również nie wypadnie dobrze. Ryzykujesz, że coś co wybierzesz bliska osoba już posiada. Możesz też zrobić gafę wręczając coś zbyt praktycznego lub takiego, co wprawi ją w zakłopotanie. I oczywiście musisz trafić w gust, zainteresowania, rozmiar etc. A nawet jeśli uda Ci się ominąć te wszystkie trudności, to możesz być niemal pewny, że upominek szybko odejdzie w zapomnienie. Bo niestety podczas robienia prezentów trudno uniknąć sztampy. Chyba, że.. podejdziesz do kwestii prezentów w sposób niekonwencjonalny i podarujesz emocje! Upominek w postaci skoku na bungee, kursu windsurfingu czy wyprawy quadami zrobi wrażenie i na pewno zostanie zapamiętany na długo. Ale nie musisz sięgać wyłącznie po prezenty ekstremalne!

  • Bezcenny prezent

Współczesny świat pędzi w szalonym tempie. Każdy z nas za czymś goni, dokądś się spieszy. Wartości nabiera czas, a także te chwile, kiedy zatrzymujemy się i robimy coś dla siebie, przełamując rutynę. Szykując prezentu dla niej warto o tym pamiętać. Dlatego doskonałym upominkiem, pasującym do każdej okazji, będzie chwila relaksu. Masaż gorącymi kamieniami, sesja floatingu czy relaksujący seans w grocie solnej będą strzałem w dziesiątkę. Doskonale sprawdzi się też coś, co pozwoli Wam na przeżycie miłych chwil we dwoje. Romantyczny weekend w ośrodku odnowy biologicznej, degustacja win czy też zabawa w escape roomie będą w sam raz!

  • Realizacja marzeń

Najlepszy prezent to taki, który sprawia przyjemność. Taki, którego obdarowana osoba nie kupiłaby sobie sama. To dlatego robot kuchenny lub zestaw garnków na większości kobiet nie robią wrażenia. Upominek, który wręczasz może więc spełniać marzenia. Jeśli bliska osoba skrycie marzy o kursie nurkowania albo o survivalu, to urodziny, imieniny czy walentynki są świetną okazją, by jej to umożliwić. Prezent może też inspirować. Dlatego voucher na warsztaty kulinarne, na profesjonalny kurs wizażu lub też wejściówka na kurs fotografii, mogą pomóc odkryć nowe talenty i otworzyć przed obdarowaną osobą nowe perspektywy.

  • Upominek dla każdej kobiety

Emocje i przeżycia możesz podarować każdej kobiecie, nie tylko dziewczynie, narzeczonej czy żonie. To ciekawa propozycja również dla przyjaciółki, siostry, mamy, a nawet babci! Szerokie możliwości pozwalają dobrać prezent odpowiednio do wieku, możliwości i zainteresowań. Wręczając taki upominek sprawiasz poniekąd podwójną radość! Raz podczas otwierania elegancko zapakowanego vouchera wywołując zaskoczenie i ekscytację prezentem, a drugi - podczas samej realizacji przedsięwzięcia. Żaden inny prezent, nawet luksusowe perfumy, ekskluzywna biżuteria czy najnowszy gadżet elektroniczny, nie wywołają takich emocji. I to właśnie te emocje, niezapomniane przeżycia i wyjątkowe chwile, które nawet możecie przeżyć razem, są bezcenne.

Wartość niematerialnego prezentu jest większa niż pieniądze na niego wydane. Kreatywność, którą wykażesz wybierając nietypowy upominek i przeżycia, które on zapewni, w oczach obdarowanej osoby będą bezcenne i jedyne w swoim rodzaju. Czy można chcieć czegoś więcej od prezentu dla bliskiej sercu osoby?!

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard