Facebook
Facebook Ceneo
Jak to działa?

Pomysł na prezent dla niej

Liczba prezentów: 197

Prezent dla kobiety

Prezent dla niej nie zawsze musi mieć postać materialną. W wielu przypadkach upominek w formie doświadczenia jest znacznie bardziej cenny i przede wszystkim na dłużej zapada w pamięć. Pomysł na prezent dla dziewczyny powinien odzwierciedlać gust partnerki, jej upodobania oraz cechy charakteru. Jeśli ukochana lubi adrenalinę, z pewnością ucieszy się z vouchera na ekstremalny prezent taki jak: lot motolotnią, flyboard, skok na bungee czy skok ze spadochronem. Prezent dla kobiety, która nie przepada za tego typu aktywnościami może mieć z kolei postać vouchera na dowolną formę masażu lub degustację win.

Jaki pomysł na prezent dla niej?

Interesują Cię oryginalne prezenty dla dziewczyny? Chcesz obdarować ukochaną czymś naprawdę wyjątkowym? Podaruj jej coś, o czym od długiego czasu marzyła. Prezent dla dziewczyny, która lubi aktywność fizyczną to np. karnet na pole dance, kurs nurkowania lub fitness w grocie solnej. Innym ciekawym pomysłem będzie kurs fotografii, profesjonalny kurs wizażu czy warsztat baristyczny. Prezent dla żony czy prezent dla narzeczonej może mieć także postać wspólnego wyjazdu na weekend czy wspólnych warsztatów kulinarnych. Nieco większy stopień adrenaliny zapewni wycieczka śnieżnym quadem, kurs wspinaczkowy czy rafting. Prezenty dla dziewczyny, która chciałaby poszerzyć swoją wiedzę w różnych aspektach to np. warsztaty przyrządzania sushi, czy kurs savoir vivre.

Oryginalne prezenty dla dziewczyny

Doskonałym pomysłem dla kobiety, spodziewającej się dziecka będzie z kolei voucher na noworodkową sesję zdjęciową. Prezenty dla niej, które możecie zrealizować wspólnie to także lot helikopterem dla dwojga lub lot balonem.

 

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard