Facebook Ceneo
kurs nurkowania

Nurkowanie

Nurkowanie jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jedni nurkują z powodu zainteresowania naturą, inni szukają nowych wyzwań i okazji do przezwyciężenia strachu. Bez względu jednak na powód — każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu chciałby spróbować tego sportu! Spraw sobie lub bliskiej osobie podarunek, który pozwala na zgłębienie tajników nurkowania oraz na zapoznanie się ze sprzętem. Pociąga cię zew nowej przygody? Być może odkryjesz swoją nową pasję? Zapraszamy do nauki zwiedzania podwodnych atrakcji :).

Oryginalne prezenty dostępne na naszej stronie z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Prezenty dla bliskich nie zawsze łatwo wybrać — co roku mamy wiele okazji i czasem możemy już nie mieć pomysłu na podarunek, który zaskoczyłby obdarowanego. Mamy jednak nadzieję, że nasze prezenty — przeżycia trafią do gustu obdarowanych osób :) Z pewnością kurs OWD, lot motolotnią, flyboard i inne fantastyczne atrakcje przebijają prezenty w postaci książki, czy nowej butelki perfum. :)

Liczba prezentów: 5

Nurkowanie — prezent dla miłośników wodnych atrakcji :)

Kurs nurkowania to wspaniały pomysł na prezent — urodziny imieniny, święta, czy też bez okazji — dla miłośnika nowych przygód, dla tych, co odważnie podchodzą do życia, kursy nurkowania na prezent z pewnością sprawią im niesamowitą radość. Podwodny świat jest niesamowitym miejscem i warto nauczyć się go eksplorować.

Kurs nurkowania, to świetny pomysł na prezent dla nurka. Nawet jeżeli ktoś już miał do czynienia z nurkowaniem, instruktor przeprowadzi szkolenie dostosowane do umiejętności nurków. Dzięki temu obdarowana osoba będzie mogła doszlifować swoje umiejętności tak, by eksplorowanie podwodnego świata było dla niej jeszcze przyjemniejsze. :)

Kurs nurkowania to także super upominek dla osoby, która wybiera się na jakieś fajne wakacje za granicą i może chciałaby ponurkować, ale się obawia bądź nie ma jeszcze takich umiejętności. Profesjonalni nurkowie pomogą takiej osobie przygotować się do samodzielnego nurkowania rekreacyjnego na całym świecie :). Pod wodą możesz zobaczyć wspaniały świat, zwłaszcza w miejscach, do których sięga światło słoneczne — zarówno flora, jak i fauna zamieszkująca tereny pod wodą to niezwykły widok, warto nauczyć się bezpieczenie zwiedzać ten świat :).

Nurkowanie na prezent — dla kogo?

Kurs to doskonały pomysł na prezent na imieniny, z okazji Dnia Ojca, Dnia Matki, prezent na Dzień Kobiet, czy też na urodziny. Prezent ten z pewnością będzie strzałem w 10, dla osób, które kochają wodę lub sporty wodne.

Nauka pływania w podwodnym świecie to również doskonały pomysł na podarunek dla dzieci — z kursu mogą skorzystać osoby od 10 lat, zatem jeżeli zbliża się Dzień Dziecka lub urodziny podopiecznego — podaruj mu na prezent nową przygodę. Jeżeli podopieczny czuje się jak ryba w wodzie, zaproś go na nurkowanie. Voucher prezentowy, a później jego realizacja z pewnością sprawią dziecku niesamowitą radość, a samo nurkowanie, to naprawdę świetna przygoda pod wodą.

Warto mieć na uwadze, że aby nurkować nie trzeba umieć świetnie pływać :). Wystarczy podstawowa umiejętność pływania :). Zatem z takiego prezentu z pewnością ucieszy się zarówno młodszy, jak i starszy amator sportów wodnych.

Jak się przygotować na nurkowanie?

Jeżeli wybierzesz któryś z kursów nurkowania, dostępnych w naszym serwisie, to pamiętaj o tym, aby zakupiony voucher lub vouchery zarezerwować przez naszą stronę. Zabierz go ze sobą na miejsce realizacji.

Pamiętajcie również, że ze względu na temperaturę wody, kursy odbywają się tylko w sezonie ciepłym.

Na zajęcia zabierz ze sobą strój kąpielowy, ręczniki i klapki. Profesjonalny strój i akcesoria niezbędne przy nurkowaniu zapewni Ci organizator.

Czy nurkowanie jest bezpieczne?

Nurkowanie jest w pełni bezpieczne, szkoła nurkowania wyposażona jest w odpowiedni sprzęt nurkowy, zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy w praktyce mają wiele godzin nurkowania za sobą.

Oczywiście, zanim przejdziecie do części praktycznej, również przejdziecie krótkie, ale w pełni konieczne szkolenie teoretyczne, by potem móc bezpiecznie podziwiać piękno podwodnego świata.

Na naszej stronie znajdziesz wiele pomysłów na prezenty — zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jeżeli nadal nie jesteś zdecydowany, nie jesteś pewny, jakie prezenty wybrać dla swoich bliskich — pomożemy Ci w wyborze!

Szukasz innych pomysłów na prezent? Nurkowanie to nie to, czego szukasz? Zapoznaj się z naszą pełną ofertą atrakcji — woda, powietrze, ziemia :). U nas znajdziesz upominek dla każdego — zainspiruj się i zamiast prezentu- przedmiotu — podaruj super emocje i świetną zabawę. :)

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard