Facebook
Facebook Ceneo
Quady śnieżne

Quady śnieżne

Jazda śnieżnym quadem to niezwykła przygoda w zimowym klimacie pełna silnych wrażeń i pięknych widoków. Zostań kierowcą śnieżnego quada i przeżyj niepowtarzalną, emocjonującą podróż w malowniczej scenerii Gór Kaczawskich. 

Wyprawa po Krainie Wygasłych Wulkanów

Wyprawa quadem śnieżnym  w głąb Krainy Wygasłych Wulkanów to wyjątkowa podróż. Może być zarówno wyprawą pełną adrenaliny i mocnych wrażeń, jak i spokojną, relaksującą przejażdżką, w czasie której można uchwycić piękne widoki i urok skąpanej w śniegu otaczającej natury. Górskie szlaki stanowią unikatową, malowniczą trasę pełną różnorodnych wyzwań, dzięki czemu podróż od początku do końca będzie pełna wrażeń.

Poza wrażeniową przejażdżką w urokliwej scenerii możesz wziąć też udział w śnieżnym safari po Krainie Wygasłych Wulkanów. Udział w grze w kilkuosobowych grupach prowadzonej przez instruktora to emocjonująca rozrywka, dawka adrenaliny i dobra zabawa zwieńczona ogniskiem w doborowym towarzystwie. Wycieczka może być indywidualną wyprawą, lub romantycznym wypadem dla dwojga, który może być zarówno nastrojową przejażdżką jak i udziałem w emocjonującym safari.

Opieka organizatora i wsparcie doświadczonych instruktorów

Jazda śnieżnym quadem to nie tylko emocjonująca rozrywka. Wymaga znajomości obsługi pojazdu i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Cena vouchera obejmuje opiekę organizatora i przewodnika. Nowoczesny sprzęt i kompleksowe szkolenie z obsługi pojazdu przed rozpoczęciem podróży wraz z opieką profesjonalisty zapewni bezpieczeństwo i poczucie komfortu przez cały okres trwania wyprawy. Przełam swój strach i przeżyj niezapomnianą, zimową przygodę odkrywając Krainę Wygasłych Wulkanów w jedyny i niepowtarzalny sposób.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 4

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard