Facebook Ceneo
Quady śnieżne

Quady śnieżne

Jazda śnieżnym quadem to niezwykła przygoda w zimowym klimacie pełna silnych wrażeń i pięknych widoków. Zostań kierowcą śnieżnego quada i przeżyj niepowtarzalną, emocjonującą podróż w malowniczej scenerii Gór Kaczawskich. 

Liczba prezentów: 0

Brak produktów.

Wyprawa po Krainie Wygasłych Wulkanów

Wyprawa quadem śnieżnym  w głąb Krainy Wygasłych Wulkanów to wyjątkowa podróż. Może być zarówno wyprawą pełną adrenaliny i mocnych wrażeń, jak i spokojną, relaksującą przejażdżką, w czasie której można uchwycić piękne widoki i urok skąpanej w śniegu otaczającej natury. Górskie szlaki stanowią unikatową, malowniczą trasę pełną różnorodnych wyzwań, dzięki czemu podróż od początku do końca będzie pełna wrażeń.

Poza wrażeniową przejażdżką w urokliwej scenerii możesz wziąć też udział w śnieżnym safari po Krainie Wygasłych Wulkanów. Udział w grze w kilkuosobowych grupach prowadzonej przez instruktora to emocjonująca rozrywka, dawka adrenaliny i dobra zabawa zwieńczona ogniskiem w doborowym towarzystwie. Wycieczka może być indywidualną wyprawą, lub romantycznym wypadem dla dwojga, który może być zarówno nastrojową przejażdżką jak i udziałem w emocjonującym safari.

Opieka organizatora i wsparcie doświadczonych instruktorów

Jazda śnieżnym quadem to nie tylko emocjonująca rozrywka. Wymaga znajomości obsługi pojazdu i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Cena vouchera obejmuje opiekę organizatora i przewodnika. Nowoczesny sprzęt i kompleksowe szkolenie z obsługi pojazdu przed rozpoczęciem podróży wraz z opieką profesjonalisty zapewni bezpieczeństwo i poczucie komfortu przez cały okres trwania wyprawy. Przełam swój strach i przeżyj niezapomnianą, zimową przygodę odkrywając Krainę Wygasłych Wulkanów w jedyny i niepowtarzalny sposób.

Przejazd quadem śnieżnym to niesamowita przygoda pełna adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Emocjonująca jazda wśród pokrytych białym, miękkim puchem dolin Gór Kaczawskich to świetny pomysł na spędzenie ferii zimowych w rodzinnym gronie lub ze znajomymi. Malownicze pejzaże zapewniają ucztę dla naszych oczu i pozwalają na oderwanie się od codzienności. To również świetny pomysł na firmową imprezę integracyjną zakończoną ogniskiem w doborowym towarzystwie.

Kraina Wygasłych Wulkanów to niezwykle ciekawe i piękne miejsce znajdujące się w rejonie Dolnego Śląska. To jeden z najbardziej zróżnicowanych geologicznie obszarów Polski. Eksploracja tych terenów za pomocą quadów śnieżnych przebiega bardzo sprawnie i pozwala na odkrycie wszystkich wartych uwagi zakątków Gór Kaczawskich. W zimowej scenerii góry prezentują się niezwykle okazale i majestatycznie. W zależności od osobistych preferencji można postawić na spokojną, widokową przejażdżkę lub pełną adrenaliny i frajdy dynamiczną jazdę. Zróżnicowany, górski teren sprawia, że wyprawa jest bardzo ekscytująca i pełna wyzwań. Spokojna jazda może być z kolei połączona z podziwianiem wspaniale prezentującej się przyrody w zimowej, śnieżnej aurze.
Kraina Wygasłych Wulkanów to niezwykłe miejsce, jedną z najważniejszych atrakcji jest zamek Grodziec, stojący na bazaltowej górze, dawnym wulkanie o wysokości 393 m n.p.m. Wycieczka może również przebiegać w okolicy wież widokowych na Bazaltowej Górze oraz na Górze Radogost. Stamtąd roztacza się przepiękna panorama Sudetów i pogórza.

Jazda quadem śnieżnym to świetny pomysł na rodzinną wycieczkę, wypad z przyjaciółmi bądź romantyczny prezent dla drugiej połówki. To świetny sposób na aktywność w czasie zimy. Pozwala się zintegrować w większym gronie lub miło spędzić czas z ukochaną osobą. Każda z wypraw kończy się na zabawie przy ognisku. Dzięki temu można zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń i adrenaliny, odpocząć i odprężyć się.

Każda przejażdżka odbywa się pod opieką organizatora. Opieka profesjonalistów jest gwarantem bezpieczeństwa oraz komfortu podczas trwania wyprawy. Poinstruują oni jak obsługiwać pojazd i jak zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa. Niezależnie od własnego doświadczenia możesz być pewien, że nasi pracownicy zadbają o dobór odpowiedniej trasy, tempo przejazdu oraz Twoją satysfakcję. Pod czujnym okiem naszych instruktorów będziesz mógł przełamać swój strach i doświadczyć niesamowicie ekscytującej przygody, którą zapamiętasz do końca życia. Zaproś znajomych i spraw, że ta zima będzie wyjątkowa i pełna frajdy. 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard