Facebook Ceneo
Wycieczki skiturowe

Wycieczki skiturowe

Wycieczki skiturowe to odpowiednia propozycja dla wszystkich tych osób, które kochają góry, duże pokłady śniegu oraz narty. Taką wycieczkę można kupić dla siebie samego lub też dla kogoś z grona najbliższych znajomych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na nią większą grupą. Do dyspozycji masz doświadczonych przewodników, którzy są doskonale przeszkoleni i zabiorą zainteresowane osoby na wycieczkę skiturową po Tatrach. W ten sposób można poznać góry i dowiedzieć się nieco więcej o sprzęcie, który okaże się w tych rejonach niezastąpiony.

 

Liczba prezentów: 0

Brak produktów.

Poznanie nowych terenów i przełamanie własnych słabości

Tego typu wycieczka to doskonała okazja na poznanie nowych terenów, ale również na pokonanie własnych słabości. Jeśli ktoś szuka dla siebie niezapomnianej wyprawy, powinien wziąć pod uwagę właśnie taki voucher. Można nim sprawić przyjemność swojemu tacie, bratu czy też koledze z pracy. Wyprawa skiturowa okaże się strzałem w dziesiątkę zarówno w przypadku osób początkujących, jak i zaawansowanych. Po drodze na śmiałków czekają rozmaite zadania oraz wyzwania, z którymi należy sobie skutecznie poradzić. Nad wszystkim czuwają przewodnicy, którzy na każdym kroku dbają o bezpieczeństwo uczestników. 

Jeśli ktoś ceni sobie tatrzańskie widoki i chciałby do nich powrócić, taka wyprawa będzie dla niego spełnieniem marzeń lub też powrotem do błogich czasów dzieciństwa. To doskonały trening dla sportowców amatorów, ale też dawka solidnej adrenaliny dla osób, które nie lubią siedzieć w miejscu i są zwolennikami aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Górskie klimaty cieszą się dużą popularnością, więc warto poczuć je na własnej skórze.

Zdobycie nowych umiejętności

W trakcie wypraw skiturowych zainteresowani mogą zdobyć szereg nowych umiejętności, które mogą im się później przydać podczas samotnych wycieczek. Mowa m.in. o:

  • szkoleniu z zakresu lawinoznastwa,
  • obsłudze detektora lawinowego,
  • szkoleniu z zakresu wychodzenia z kryzysowych sytuacji.

Przewodnicy podpowiedzą uczestnikom, jak przygotować się na trudne warunki w górach oraz jak zachowywać się, gdy wyczują zagrożenie. Takie porady przydadzą się przede wszystkim wtedy, gdy klienci udadzą się w góry w pojedynkę lub też z rodziną i grupką znajomych. Trasa za każdym razem będzie dostosowana do aktualnych możliwości osób, które będą brać udział w wyprawach, więc nie trzeba obawiać się o własne bezpieczeństwo. Wycieczki skiturowe są szansą na przełamanie własnych lęków i przenoszenie granic wytrzymałości. Dzięki nim ćwiczy się swój charakter.

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard