Facebook
Facebook Ceneo
Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne

Masaże relaksacyjne, egzotyczne, wykonywane gorącymi kamieniami czy połączone z weekendem w ośrodku SPA? Tak! - To doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Dzięki szerokiej ofercie takich usług możesz w prosty sposób zamówić voucher upominkowy zawierający różnorodne masaże np. dla swojej mamy, taty, ukochanej czy dla przyjaciółki, której przyda się coś na odstresowanie.

W tej kategorii znajdziesz m.in masaże klasyczne w wersji dla jednej osoby lub dla pary, aktywne weekendy dla dwojga połączone z masażami oraz tradycyjne masaże tajskie, czekoladowe czy Lomi Lomi.

Voucher na wybrany masaż otrzymuje się w formie pliku PDF, który można przekazać wybranej osobie, a ona będzie miała aż 12 miesięcy na jego realizację. Długi czas na skorzystanie z zabiegów pozwala obdarowanemu na elastyczne dopasowanie swojego czasu i wybór najbardziej optymalnego dnia na masaż. Dodatkowo masaże można wybrać w konkretnych wariantach dla danego miasta i móc je bezpłatnie wymienić na inny rodzaj prezentu, jeśli okaże się, że zamiast masażu ktoś chciałby skorzystać np. z innych zabiegów relaksujących czy upiększających.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 28

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard