Facebook
Facebook Ceneo
Doskonalenie jazdy

Doskonalenie jazdy

Za kierownicą siedzisz już od lat, a może jesteś świeżo upieczonym kierowcą? Niepowtarzalne kursy doskonalenia jazdy to gratka praktycznie dla każdego, tu nikt nie będzie się nudził. Sprezentuj przyjacielowi albo sobie niezwykłą przygodę, która pozwoli Ci również opanować wiele przydatnych umiejętności. Offroad, trolley czy TIR? Myślałeś, że na drogach widziałeś już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Sprawdź naszą ofertę! Zapraszamy na kurs doskonalenia techniki jazdy do Katowic i Łodzi.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 5

Kilkadziesiąt godzin jazdy na kursie prawa jazdy, a nawet duże doświadczenie w jeździe w warunkach miejskich przy stosunkowo dobrej pogodzie, nie przygotowuje na te rzadkie, ale niebezpieczne sytuacje – jazda po oblodzonej nawierzchni, we mgle czy nagłe hamowanie na zakręcie w nocy po spadłym deszczu. Nie zdarza to się często, jednak niewłaściwe zachowanie w obliczu takiego wyzwania może nas kosztować co najmniej nowy zderzak. Na szczęście od lat dostępne jest doskonalenie jazdy w kursach dla kierowców, także zawodowych. Decydują się na nie, poza osobami indywidualnymi, firmy i organizacje, dla których ważne jest aby pracownik czuł się pewnie za kierownicą w każdych warunkach. Mówimy więc o firmach kurierskich, zajmujących się transportem, firmach handlowych czy Policji. Wymagająca i pouczająca jest jazda w zmodyfikowanych samochodach z kołami typu „trolley”. Jedną z bardziej niebezpiecznych sytuacji przy jeździe samochodem jest poślizg, kiedy niewłaściwa reakcja kierowcy może prowadzić do utraty kontroli nad samochodem i groźnej kraksy. Samochody z tylnymi kołami naśladującymi kółka od wózków sklepowych łatwo tracą trakcję, co stanowi świetny trening do wyżej wymienionych sytuacji. Po takiej jeździe niewiele może nas zaskoczyć na prawdziwej drodze. Zyskujemy nie tylko umiejętność szybkiej reakcji w sytuacji poślizgu, nagłego hamowania i ominięcia przeszkody. Poprawiamy też nasz komfort i poczucie bezpieczeństwa w codziennym ruchu drogowym! Firmy prowadzące kursy doszkalające notują znaczny spadek w ilości kolizji i wypadków u kursantów. Oferujemy kursy doskonalące jazdę w Katowicach i Łodzi.

Drogi to tylko linie na mapie!

Jeśli za kierownicą osobówki czujesz się już pewnie na każdej nawierzchni to może warto trochę zamieszać? Zawsze marzyłeś o tym, żeby zjechać z szosy na łąkę, przejechać strumień i wypić herbatę gotowaną na polowej kuchence na smaganym wiatrem wzgórzu, ale boisz się, że utkniesz w błocie albo uszkodzisz samochód? Spróbuj oferowanego przez nas szkolenia off road – Road Book! Jeśli nigdy nie prowadziłeś samochodu 4x4 a wyciągarka kojarzy Ci się ze wspinaczką lub filmami akcji to tym lepiej. Pod okiem instruktorów poznasz Polskę od dzikiej strony, przejedziesz przez wąwóz, rzekę i żwirownię, poznasz smak przygody na łonie natury i postawisz pierwsze kroki w świecie jazdy terenowej albo pogłębisz swoją wiedzę i podniesiesz umiejętności. Sprawdź swoje zdolnośći w prowadzeniu pojazdu w trudnych warunkach stromych podjazdów, żwirowej nawierzchni i płynącej wody. Potem już tylko od Ciebie zależy, czy potraktujesz to jako jednorazową przygodę, czy zabierzesz swój samochód terenowy na dzikie pustynie, równiny i dokąd tylko poniosą oczy. Kurs off road oferujemy w Nowej Gadce pod Łodzią. W nawigacji może pomóc osoba towarzysząca!

Duży może więcej

Prowadzenie samochodu osobowego to łatwizna, prawda? Chciałoby się sprawdzić na czymś większym, czyż nie? Leo z Twin Peaks to Twoja ulubiona postać w całym serialu? Jeśli tak to spróbuj naszych jazdy samochodem ciężarowym. Pod opieką instruktora nauczysz się jak ruszać, zmieniać biegi, brać zakręty i cofać. Brzmi łatwo, ale to wszystko w ważącym 20 ton samochodzie ciężarowym TIR! Jeśli zastawiałeś się jak to jest operować tonami ładunku na trasach tysięcy kilometrów, to teraz masz szansę spróbować jak to jest pod okiem doświadczonego kierowcy. Sprawdzisz, czy to rzeczywiście Twój kawałek chleba, a jeśli to Cię nie interesuje to przynajmniej zaznaczysz na liście osiągnięć punkt „jeździłem wielką ciężarówką”. Jazdy TIRem oferujemy na terenie Katowic.

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard