Facebook Ceneo
Doskonalenie jazdy

Doskonalenie jazdy

Za kierownicą siedzisz już od lat, a może jesteś świeżo upieczonym kierowcą? Niepowtarzalne kursy doskonalenia jazdy to gratka praktycznie dla każdego, tu nikt nie będzie się nudził. Sprezentuj przyjacielowi albo sobie niezwykłą przygodę, która pozwoli Ci również opanować wiele przydatnych umiejętności. Offroad, trolley czy TIR? Myślałeś, że na drogach widziałeś już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Sprawdź naszą ofertę! Zapraszamy na kurs doskonalenia techniki jazdy do Katowic i Łodzi.

Liczba prezentów: 8

Doskonalenie techniki jazdy

Szkolenie z doskonalenia jazdy to najlepszy sposób, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy udzielą Ci konkretnych wskazówek w zakresie prowadzenia pojazdów osobowych.

Doskonalenie jazdy samochodem sportowym

Najczęściej wybierany prezent, jeżeli chodzi kursy doskonalenia jazdy. Dlaczego tak jest?

To raczej oczywiste, że oprócz samej poprawy umiejętności jazdy, uczestnik ma możliwość przejechać się sportowym samochodem po torze treningowym. Samochody takie jak: Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Aston Martin, Subaru Impreza STI, Mitsubishi Lancer Evo 10 i BMW E46 oferują kierowcom niezapomniane emocje oraz możliwość dynamicznej jazdy. Do wyboru są również pakiety z bolidami, np. popularnym KTM X-BOW lub Ariel Atom.

Przy takiej rozmaitości samochodów oraz torów w całej Polsce, każdy może pozwolić sobie na doskonalenie techniki jazdy sportowym samochodem.

Kursy doskonalenia techniki jazdy — Off Road

Jeżeli w odróżnieniu od jazdy po asfalcie wolisz bezdroża, to ok. 5-godzinne szkolenie Off Road będzie idealne dla Ciebie. Nauczysz się poruszania po wymagającym terenie, w którym najważniejszy jest dobór optymalnego toru jazdy. Dzięki temu przekonasz się o możliwościach samochodu terenowego, przy okazji bez większych przeszkód trenując umiejętności jazdy.

  • Program szkolenia Off Road w Łodzi obejmuje:
  • naukę ogólnej budowy i zasad działania samochodu terenowego
  • zasady poruszania się po bezdrożach, duktach leśnych, pokonywania przeszkód terenowych
  • naukę technik pokonywania wzniesień i zjazdów oraz obsługi sprzętu offroadowego, np. wyciągarki, która czasami jest niezbędna.

Szkolenie z jazdy Off Road to nie tylko nowe umiejętności w radzeniu sobie z jazdą na rozmaitych nawierzchniach, to również świetna zabawa dla kierowcy i osoby towarzyszącej, która również może spróbować swoich sił za kierownicą terenówki.

Jak przebiega kurs doskonalenia techniki jazdy?

Kurs doskonalenia technik jazdy samochodem to przede wszystkim zapoznanie z teorią o odpowiednim rozpoznaniu terenu oraz możliwości samochodu. Następnie uczestnik przystępuje do praktyki, podczas której może nabytą wiedzę zamienić na umiejętności.

Szkolenia oferują poprawę techniki prowadzenia pojazdu, ćwiczenia zawarte w takim kursie to np.:

  • prowadzenie pojazdu po śliskiej nawierzchni, wprowadzanie samochodu w kontrolowany poślizg oraz ćwiczenia mające za zadanie unikać poślizgów niekontrolowanych.
  • hamowanie awaryjne, niezwykle przydatne w ekstremalnych sytuacjach
  • omijanie przeszkody, które bardzo dobrze pokazuje, jak na samochód działają siły odśrodkowe i dośrodkowe w wymagających warunkach na drodze
  • zachowanie auta w trudnych warunkach atmosferycznych, czyli zazwyczaj jest to płyta poślizgowa

Wybierając doskonalenie techniki jazdy, możesz liczyć na poprawę konkretnych aspektów prowadzenia pojazdu mechanicznego. Przede wszystkim w bezpiecznych warunkach poćwiczysz umiejętności na śliskiej nawierzchni, która niejednemu kierowcy przysporzyła problemów na drodze.

Doskonalenie jazdy — prezent dla kierowcy

Nie ma większego znaczenia, od ilu lat masz prawo jazdy. Kurs doskonalenia jazdy będzie doskonałym prezentem dla każdego, zarówno dla świeżo upieczonych kierowców, jak i takich z wieloletnim doświadczeniem, dla których kurs jazdy będzie nie tylko cenną lekcją, ale również świetną zabawą.

Komu podarować voucher na doskonalenie jazdy?

Tak naprawdę każdy, kto posiada uprawnienia do jazdy samochodem, może wziąć udział w takim kusie, a to oznacza, że możesz podarować voucher praktycznie każdemu. Jeżeli masz w rodzinie osobę, która dopiero zaczęła kurs na prawo jazdy, możesz podarować jej właśnie taki prezent.

Z kursu ucieszy się mama, która rzadko jeździ samochodem. Doskonalenie jazdy pozwoli jej spojrzeć na prowadzenie samochodu inaczej. Poczuje się bezpieczniej i pewniej za kierownicą z nowymi umiejętnościami.

Podaruj kurs bezpiecznej jazdy Tacie. Nawet jeżeli jest zawodowym kierowcą, doceni możliwość nauki możliwości samochodu osobowego, a zwłaszcza sportowego lub terenowego.

To również idealny prezent dla rodzeństwa, zadbaj o swojego brata lub siostrę i podaruj im voucher na niesamowitą przygodę pełną możliwości.

Z jakiej okazji można podarować kurs na doskonalenie techniki jazdy?

Nie ma lepszego prezentu z okazji zdania egzaminu na prawo jazdy, niż voucher na doskonalenie jazdy. W końcu najlepiej iść za ciosem i szkolić się, zanim staniesz się uczestnikiem ruchu drogowego.

Taki kurs sprawdzi się na większość okazji, takich jak: urodziny, imieniny, rocznice czy święta. Zwłaszcza dla osób, które wyjątkowo doceniają praktyczne prezenty.

Dlaczego warto wziąć udział w takim kursie?

Kursy doskonalenia jazdy, to nie zawsze jazda zwykłym samochodem osobowym. Jest coraz więcej możliwości.

Można doskonalić się w jeździe samochodem terenowym, samochodami sportowymi, a także ciężarowymi — każdy z tych pojazdów pozwala ćwiczyć technikę jazdy na różne sposoby, dostarczając mnóstwo frajdy kierowcy.

Czy udział w szkoleniu jest bezpieczny?

Takie kursy doskonalenia technik jazdy zapewniają uczestnikowi maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas kierowania pojazdu. Przede wszystkim zawsze obok jest instruktor, który pilnuje, aby wszystkie czynności były wykonywane poprawnie, a uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Kursy są zdecydowanie bezpieczniejsze, niż brak doświadczenia na drodze. Warto więc zdobywać doświadczenie w bezpiecznych warunkach.

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard