Facebook Ceneo

Życzenia urodzinowe - dla niej, dla niego, dla bliskch!

Nie masz pomysłu, jakie życzenia wpisać na voucherze? Szukasz pomysłu na zabawne życzenia? A może szukasz życzeń na 18 urodziny? Nie zawsze łatwo wymyślić fajne życzenia dla kogoś, chcielibyśmy często napisać coś miłego, coś nawiązującego do danej okazji i do charakteru osoby.

Niejednokrotnie siedzimy z długopisem nad pustą kartką urodzinową i nic nie przychodzi nam do głowy. Kończy się na tym, że po prostu podpisujemy kartkę imieniem i nazwiskiem. Jeżeli jednak zależy Ci na naprawdę fajnych życzeniach urodzinowych – sprawdź nasze propozycje. Z pewnością te pomysły na życzenia ułatwią Ci napisanie czegoś odpowiedniego. A napisanie życzeń urodzinowych lub z innej okazji na voucherze, powoduje, że prezent staje się bardziej osobisty ♥.

Zatem, aby ułatwić Wam zadanie, przygotowaliśmy najpopularniejsze życzenia urodzinowe, życzenia rymowane i inne. Mamy nadzieję, że poniższe pomysły na życzenia Was zainspirują. Przeszukaliśmy najróżniejsze miejsca w Internecie, wytypowaliśmy też kilka najfajniejszych życzeń, których autorami są nasi klienci, zajrzeliśmy nawet do książek z życzeniami, aby wybrać dla Państwa te najlepsze życzenia, najzabawniejsze, eleganckie, najciekawsze i najbardziej oryginalne.

Ponieważ urodziny są najbardziej popularną okazją, jako że zapewne to właśnie na urodziny zazwyczaj  jesteśmy zapraszani co najmniej kilka razy w roku, to od tej okazji zaczniemy. Zatem prezentujemy, naszym skromnym zdaniem, najpopularniejsze życzenia urodzinowe!

Życzenia na urodziny – najpiękniejsze, najciekawsze, najpopularniejsze i najzabawniejsze!

Zabawne życzenia urodzinowe:

 

Życzę Tobie powodzenia,
apetytu do jedzenia,
forsy dużo,
dzieci kupę,
fajną pracę i chałupę!

Świetne, proste życzenia, adekwatne do dzisiejszych czasów 😉 Kolejne, pomysłowe i śmieszne życzenia to:

Kasy Kulczyka
Fury Rydzyka ,
Mocy Pudziana ,
Chaty Beckhama,
Humoru do rana
Cholesterolu w normie
Świętowania urodzin
w jak najlepszej formie!

Takie życzenie będą pasowały na urodziny w różnym wieku, na 30 urodziny, 40., 50. i wiele innych. A tu życzenia urodzinowe, równie fajne i w podobnym stylu:

Nie żałuj sobie w życiu niczego,
Ani słodkiego, ani procentowego.
Jedz, pij i popuszczaj pasa!
Niech ci się wiedzie jak za króla Sasa!
Olej trudności, wszelkie zmartwienia,
Ode mnie przyjmij najlepsze życzenia

Zabawy do rana ze skrzynką szampana,
tańców egzotycznych i kochanek licznych,
marzeń spełnienia i do zobaczenia.

Jak widać, konstrukcja zabawnych życzeń urodzinowych nie jest trudna 😊. Musi się znaleźć coś o pieniądzach, coś procentach, coś o dobrym jedzonku, można też nawiązać do wieku solenizanta — oto przepis na śmieszne życzenia urodzinowe 😊 Może uda się wam wymyślić życzenia samodzielnie, a jak nie to łapcie nasze propozycje 😊. Oto kolejne:

Chleb na stole, mleko w dzbanku, 
dobry humor, konto w banku, 
niepsujący się samochód 
i rosnący stale dochód.

Krzyczały wszystkie szpaki,
że dzień dziś nie byle jaki.
Szeptały wszystkie motyle,
że dziś są Twoje chwile!!!!
Ty ten dzień i te chwile
przeżyj radośnie i mile

Skoro dziś masz urodziny,
Z flaszką w ręce już lecimy!
Chociaż jednak – trochę mało,
Więcej by się nam przydało!
Monopolki już szukamy,
I ze skrzynką przybywamy!
Szykuj się, bo lekko nie będzie!
Impreza roku się dziś odbędzie!

Zabawne życzenia urodzinowe od dziewczyny dla chłopaka:

 

Dziś są Twoje urodziny, 
przyjmij uśmiech swej dziewczyny. 
Rano uśmiech i śniadanie, 
a wieczorem całowanie!

Życzenia dla niej od chłopaka/męża:

 

Jesteś moim oczkiem w głowie. Śmiej się dużo, dbaj o zdrowie! W dniu Twojego święta życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia, pomyślności Spełnij wszystkie swe marzenia i się nigdy już nie zmieniaj.

Uniwersalne życzenia urodzinowe

 

Poniżej prezentujemy kilka opcji życzeń, które będą pasowały do każdego wieku czy płci, zarówno dla rodziny, jak i dla znajomych ♥

Z okazji urodzin składam Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr co rozwiewa smutki.


Marzeń, o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić. Przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Ode mnie dla Ciebie.

Życzenia urodzinowe na 18 urodziny

Neutralne życzenia urodzinowe na 18 urodziny

 

18 lat już masz więc zakazów nakaz zgasł!

18 życzeń na 18 urodziny. Rozsądku w życiu, umiaru w piciu, dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia, ciągłej radości, szczęścia w miłości, przyjaciół nowych, snów kolorowych, rodziny licznej, pociechy ślicznej, wspaniałej pracy, wysokiej płacy, domu z ogrodem, psa z rodowodem, pomysłów wielu, dojścia do celu, rekordów bicia, i stuuuuuuuu lat życia. Życzy …
Dziś masz 18 lat! Śmiało ruszaj więc przez świat, Śmiało żyj i chciej najwięcej, Trzymaj szczęście swe za ręce!

Życzenia na 18 urodziny dla niej:

 

Dorosłości to namiastka, Gdy nadejdzie osiemnastka, Tańcz od rana do wieczora, Na skrupuły przyjdzie pora, By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!
 

Przed Tobą droga daleka, przed Tobą sam życia kwiat. Bądź przez wszystkich kochana, nigdy nie zaznaj goryczy — tego Ci me serce życzy.

Jeżeli szukasz oryginalnego, zabawnego, kreatywnego pomysłu na prezent – sprawdź, co oferujemy. Jeżeli nie masz ochoty na kupowanie tradycyjnych prezentów na święta, jak książki, ubrania, czy zestawy kosmetyków – sprawdź, co zaskoczy Twoją rodzinę i bliskich. Tysiące pomysłów na prezent: kurs kiperski, lot balonem, degustacja wina, masaże, skok ze spadochronem, lot motolotnią, lot paralotnią, day spa, floating, flyboard, lot szybowcem, lot samolotem i wiele innych. 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard