Facebook
Facebook Ceneo
Pojazdy militarne

Pojazdy militarne

Pojazdy militarne to nie tylko czołg!
Jazda pojazdem militarnym to jednak jeden z wielu aspektów pobytu w wojsku – czy to w ramach powołania do obowiązkowej służby wojskowej, czy to w wojsku zawodowym. Żołnierze dysponują większą liczbą ''rozrywek'', których namiastki zaznać może cywil.
Militaria to także loty maszynami wojskowymi. Z pewnością każdy marzy o locie zapoznawczym samolotem albo helikopterem lub o locie szybowcem, kiedy to podziwianie widoków jest tylko fragmentem atrakcji.
Co powiesz na opcję, kiedy to stajesz się pilotem samolotu? Zachęcamy do skorzystania z symulatora lotu samolotem. Dla osób żądnych emocji towarzyszących lataniu przygotowaliśmy także tunel aerodynamiczny, który stanowi namiastkę samodzielnego poruszania się w powietrzu.

Adrenalina jako część zabawy
A może skok ze spadochronem lub skok na bungee? Konieczność przezwyciężania strachu niejednokrotnie towarzyszy pilotom myśliwców i zawodowym żołnierzom szkolącym się na najlepszych bojowników. Adrenalina uzależnia i przekonuje się o tym każdy, kto kiedykolwiek spróbował kontrolowanego skoku z dużej wysokości.
Adrenalina to też atrakcje bardziej przyziemne, na przykład strzelanie profesjonalnym sprzętem militarnym. Pistolet czy karabin i seria pocisków pozostawiona w planszy pozwala na spędzenie czasu w niecodzienny sposób i stanowi nie lada gratkę dla miłośników militariów. Broń to nie zabawka, więc oczywiście wszystko odbywa się w bezpiecznych kontrolowanych warunkach.
Odnalezienie się w każdej sytuacji to cecha, która w wojsku niejednokrotnie decyduje o sukcesie całej drużyny. Jak jednak nabyć umiejętności przydatnych wszędzie tam, gdzie sytuacja wydaje się bez wyjścia? Na kursie survivalu, gdzie ekstremalne sytuacje to codzienność. Uprzedzając pytanie – i taka opcja prezentu jest u nas dostępna.

Prezent pełen wspomnień
Jeżeli jednak nadchodzące święta czy urodziny lub rocznica spędzają Ci sen z powiek, bo pragniesz podarować bliskiej osobie oryginalny prezent godny miłośnika militariów, a nie masz pomysłu, to skorzystaj z opcji wykupienia bonu podarunkowego, który umożliwi wybór idealnej propozycji przez osobę obdarowywaną.
Podarunek godny miana ''prezentu życia'' to taki, który pozostawia coś więcej niż słodki smak czekoladek w ustach. Najistotniejsze są emocje towarzyszące przeżyciom i wspomnienia, które pozostają na zawsze. Dlatego warto, by prezent dla kogoś wyjątkowego również był wyjątkowy.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 5

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard