Facebook
Facebook Ceneo
Degustacja alkoholi

Degustacje

Lubisz eksperymentować z nowymi smakami? A może chcesz dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych trunkach? Wybierz się na degustacje – rozkoszuj się pysznymi daniami i doskonałymi alkoholami zyskując sporą dawkę wiedzy! Degustacje to świetny pomysł na randkę, spędzenie wieczoru z przyjaciółmi, ale również samotne doświadczenie, dzięki któremu wybierzesz się w kulinarną podróż. 

Jak to działa?

Liczba prezentów: 7

Degustacja alkoholi: dla koneserów trunków

Profesjonalna znajomość alkoholi jest umiejętnością, która na każdym zrobi spore wrażenie. Dzięki propozycjom prezentów z naszego asortymentu będziesz w stanie zabrać swoją drugą połówkę lub paczkę przyjaciół na degustację win, wódek, piw czy whisky. Oprócz zwykłych degustacji można u nas znaleźć kursy kiperskie, które pozwolą Tobie i Twojej wybrance stać się certyfikowanymi znawcami piwa. Może zdecydujecie się wyłącznie na jednorazową przygodę, a być może stanie się to początkiem wspaniałej pasji, którą zechcecie rozwijać. 

Decydując się na degustację alkoholi, będziesz mieć możliwość rozsmakowania się w różnorodnych, wysokoprocentowych trunkach. Te doświadczenie wzbogaci Cię o porcję wiedzy, dzięki czemu będziesz mógł zaimponować znajomym swoją znajomością różnorodnych trunków.

Degustacje kulinarne: niezwykłe doznania smakowe

Doskonałe dania, zaserwowane przez najlepszych kucharzy to uczta nie tylko dla podniebienia, ale również dla oczu. Dlatego też degustacje kulinarne będą idealnym pomysłem na romantyczną kolację. W wyselekcjonowanych przez nas restauracjach można delektować się wspólnym towarzystwem i smakiem serwowanego jedzenia przygotowanego przez szefów kuchni najlepszych w swoim fachu. Podaruj sobie i bliskiej Ci osobie kulinarne doznania – przygotujcie się na prawdziwą ucztę, którą z pewnością zechcecie powtórzyć!

Degustacja na prezent: przez żołądek do serca!

Degustacja na prezent? Czemu nie! Niezapomniane degustacje odbywają się na terenie całego kraju – możesz więc z łatwością wybrać odpowiednią lokalizację dla obdarowywanej osoby. Po otrzymaniu od nas vouchera na wybraną atrakcję, można go zrealizować w przeciągu następnych dwunastu miesięcy. Dlatego osoba, której chcesz podarować zaproszenie na degustację, będzie mieć wystarczająco dużo czasu, aby wybrać najbardziej dogodny dla siebie termin i miejsce, w którym chce zrealizować voucher, by móc cieszyć się ze „smacznego prezentu”. 

Degustacje to wyjątkowy prezent, dzięki któremu trafisz przez żołądek do serca obdarowanej osoby. Pamiętaj, jedzenie to jedna z największych przyjemności, a doskonała oprawa smakowych doznań pozwoli czerpać radość z prezentu wszystkimi zmysłami! Wspaniale rozpoczęty wieczór doskonale dopełni chwila dla siebie – relaksu i urody. W ten sposób zadbasz o ciało i duszę bliskiej Ci osoby.

 

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard