Facebook Ceneo
Motocykle

Motocykle

Czy prezent życia może być związany z niezwykle sprawnymi, szybkimi motocyklami? Dla wielu pasjonatów na pewno! Wybierz możliwość doskonalenia jazdy w wyjątkowych warunkach pod okiem doświadczonego instruktora. Poczuj moc maszyny, sprawdź swój potencjał, przeżyj przygodę życia. Zaskocz najbliższych doskonałym pomysłem na spędzenie weekendu.

Liczba prezentów: 4

Jazda motocyklem na prezent


Choć dla wielu osób są namiętnością na co dzień, nie każdy ze względu na tryb życia czy możliwości ma szansę na przygodę z motocyklami. Możesz to zmienić i zafundować sobie lub najbliższym niezwykły czas na torze dla motocykli. Nie musisz mieć doświadczenia czy uprawnień, nigdy nie jest za późno, by spróbować ekscytującej przygody. Wybierz opcję idealną dla swoich potrzeb i sprawdź, co potrafią wyjątkowe dwukołowce. Spróbuj sił przy różnych trikach, koleinach, zjazdach, ślizgach czy skoki na hopach, poczuj moc i zapach przygody.

Miłośnika motocykli niekoniecznie ucieszy nowy rower – to dość oczywiste. Nie warto więc kombinować, lecz zastanawiając się nad prezentem, zdecydować się na spełnienie jego marzeń dzięki oryginalnemu prezentowi, jakim jest przygoda na dwukołowcu (takim z silnikiem rzecz jasna!).

Dlaczego to dobry prezent? Jazda na motocyklu pobudza hormony takie jak adrenalina i dopamina oraz emocje zawarte na szerokiej skali: od radości, poprzez ekscytację, aż po strach. Taki koktajl pozwala jednak odczuć człowiekowi, że żyje, a podsumowaniem jazdy na motocyklu jest zawsze szczery i pełen wdzięczności śmiech! Biologiczne uwarunkowania żądne są przygód więc tego typu prezent to świetna alternatywa dla bukietu czy paczki czekoladek.

Jazda motocyklem: dla kogo?

Komu dedykowany jest taki prezent? Wybierz dogodne miasto i wykup atrakcję, która da szansę Wyjątkowej Osobie szansę na przyjemne spędzenie czasu. Prezent w formie przejażdżki motocyklowej dedykowany jest zarówno osobom, które już wiedzą czym jest wiatr we włosach, lecz tryb życia lub miejsce zamieszkania nie pozwala im na częste przejażdżki tymi drapieżnymi maszynami. Taka atrakcja to też szansa dla osób, które nie posiadają prawa jazdy kategorii A! Jak to możliwe? Szaleństwo na torze wyścigowym, w towarzystwie profesjonalnego instruktora jest całkiem sporą namiastką realnego pokonywania przecznic, gdyż umożliwia samodzielną jazdę na motocyklu, co bez stosownych uprawnień nie jest możliwe na drogach publicznych. Do czego zdolne są motocykle? O rodzaju jazdy decydują indywidualne umiejętności motorzysty oraz jego potrzeba mocnych wrażeń. Osoby, które nie posiadają zbyt wielkiego doświadczenia w jeździe na motocyklu lub te, które na takiej maszynie siedziały tylko w marzeniach, powinny zaopatrzyć się w dużą dozę chęci do odbycia ekscytującej przygody. Uwaga — radość uzależnia! Przed wykupieniem bonu na jazdę motocyklem upewnij się, że obdarowywana osoba chciałaby paść ofiarą pełnej wrażeń chwili, którą gwarantuje czas spędzony na jednym z Naszych torów. Oczywiście nie musisz zdradzać swoich planów, jeżeli ma to być prezent niespodzianka; wystarczy, byś nieco rozeznał się w pasjach i potrzebach osoby, której dedykowany będzie ów bon. Jak przeżyć tę przygodę? To jasne, że lubisz otrzymywać fajne prezenty, większą jednak radość sprawia ich... darowanie! Skoro tu jesteś to znak, że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. I zapewniamy – trafiłeś pod dobry adres. W przypadku, jeśli prezent wykupujesz dla siebie (w końcu też miewasz urodziny czy chwilowy kaprys) po prostu wybierz miejsce i termin dogodny sobie. Jeśli jazda na motocyklu to prezent przeznaczony dla kogoś, to zachęć Szczęśliwca, by jak najszybciej zarezerwował czas i zrealizował prezent. Nie ma na co czekać – nie pozwól na to, by motor odjechał sam! Czy są jakieś przeciwwskazania? Przeciwwskazania? Do świetnej zabawy? A czy jakieś istnieją? Hmm... Jest to kwestia oczywiście dyskusyjna, jednak nie w przypadku, gdy zafundujesz tego typu prezent osobie chętnej na jazdę bez trzymanki. No może niezupełnie bez trzymanki (bezpieczeństwo to podstawa). Niemniej, jednak jeżeli cierpisz na brak pomysłów czym obdarować bliską osobę, strzałem w dziesiątkę będzie przejażdżka na motorze w warunkach wystarczająco ekstremalnych, by zapadły w pamięć i stały się inspiracją do ponownej ekscytującej przygody!

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard