Facebook Ceneo
Loty helikopterem i wiatrakowcem

Loty helikopterem i wiatrakowcem

Lot helikopterem to szansa, aby pasażer poczuł się jak bohater filmu akcji! Te kultowe statki powietrzne często wykorzystywane są w służbach specjalnych i ratowniczych, m.in. dzięki możliwości utrzymywaniu się w powietrzu w jednym miejscu, co daje możliwość precyzyjnego lądowania, niemal w każdym miejscu oraz dość swobodnych manewrów w locie. Przekonaj się, jakie uczucie towarzyszy pasażerom śmigłowca, podziwiaj piękne widoki lub zapewnij sobie i bliskim prezent życia, zapraszając ich na wspólny lot śmigłowcem! Taki lot to doskonała okazja na wyjątkową randkę oraz równie wyjątkowe zaręczyny, na pokładzie helikoptera każda chwila będzie wyjątkowa!

Liczba prezentów: 5

Zostań pasażerem helikoptera i poczuj wyjątkowy klimat podczas lotu. Latając helikopterem, przekonasz się jak niezwykła jest to maszyna, a sam przelot dostarczy Ci ogromnych emocji, pozwoli skupić się na malowniczych terenach. 

Podczas lotu dowiesz się, jak wygląda sterowanie helikopterem, dowiesz się również jak zachowuje się on podczas manewrowania nad ziemią oraz podczas lotu, zobaczysz kawałek Polski z perspektywy lotu ptaka, a przede wszystkim przeżyjesz niezapomnianą przygodę. 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard