Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na wieczór panieński

Wieczór panieński jest w pisany w polską tradycję. W ostatnią noc przed ślubem, przyszła Panna Młoda ma okazję po raz ostatni wyszaleć się z koleżankami, zanim zostanie pełnoprawną żoną. Oprócz hucznej imprezy, z tej okazji wręcza się także prezent na wieczór panieński, który ma być pamiątką tej szalonej nocy. Zamiast tradycyjnych, śmiesznych gadżetów, warto zdecydować się na oryginalny prezent na wieczór panieński, który zostanie zapamiętany na długo.

Jaki prezent na wieczór panieński?

Każda kobieta uwielbia chwile relaksu w SPA z odprężającym masażem. Taki prezent na panieński z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę i zostanie bardziej doceniony niż zestaw kosmetyków lub biżuteria. W naszej ofercie znajdziesz także vouchery dla kobiet, które uwielbiają adrenalinę, gdyż jako pomysł na prezent na panieński proponujemy również:

Jeżeli chodzi o wieczór panieński, pomysł na prezent może być wykorzystany jako dodatkowa atrakcja do imprezy. W ofercie posiadamy vouchery na grupową zabawę w escape room lub laserowy paintball.

Niezapomniany prezent na wieczór panieński

Vouchery mają ważność aż 12 miesięcy, dlatego przyszła Panna Młoda sama może wybrać termin, który jej najbardziej odpowiada. Prezent na panieński to świetna okazja do realizacji marzeń, spróbowania nowych atrakcji lub spędzenia czasu z przyjaciółmi.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 132

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard