Facebook Ceneo

Dostawa

W zależności od potrzeb, oferujemy następujące formy wysyłki voucherów prezentowych:

- Prezent last minute - gdy zależy Ci na czasie, jest to najszybsza forma wysyłki vouchera. Dostarczany jest jako gotowy do wydruku plik PDF*) na adres e-mail zamawiającego natychmiast po złożeniu zamówienia bez oczekiwania na wpłatę. Koszt wysyłki 0 zł.

Jeśli chcesz podarować elegancki voucher zapakowany do koperty wybierz wysyłkę Pocztą lub kurierem.

- Poczta - najbardziej tradycyjna forma dostawy listem poleconym priorytetowym. Czas dostarczenia przesyłki jest zależny od operatora poczty i wynosi przeciętnie 4-7 dni roboczych. Koszt wysyłki 0 zł.

- Kurier - jeśli zależy Ci na czasie wybierz tę formę dostawy. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 1-3 dni roboczych. Koszt wysyłki to 13 zł. Dla zamówień od 250 zł wysyłka jest GRATIS.

- Paczkomaty InPost - odbierz paczkę w paczkomacie o dowolnej porze dnia i nocy! Lista paczkomatów jest dostępna w czasie składania zamówienia. Koszt wysyłki to 9 zł. Przy zamówieniach o wartości 200 zł lub więcej wysyłka GRATIS.

- Voucher w eleganckim pudełku - vouchery wysyłane Pocztą lub Kurierem możemy zapakować do eleganckiego pudełka prezentowego, aby zrobić jeszcze lepsze wrażenie na osobie Obdarowanej. Koszt opakowania to 13 zł.

 

*) Pliki PDF można otwierać za pomocą programu Adobe Acrobat Reader.

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard