Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na Kawalerski

Wieczór kawalerski to ostatnia możliwość, aby wyszaleć się przed wejściem w związek małżeński. Zazwyczaj kojarzy się on z huczną imprezą w gronie najlepszych kumpli oraz zabawą do samego rana, zakrapianą alkoholem. Oprócz zorganizowania imprezy warto wręczyć prezent na wieczór kawalerski, który również można spędzić w gronie najbliższych przyjaciół.

Jaki prezent na wieczór kawalerski wręczyć?

Jeżeli przyszły Pan Młody nie należy do typu imprezowicza, lepszym rozwiązaniem będzie prezent na kawalerski, który można wykorzystać podczas wieczoru zamiast imprezy. Możliwości jest naprawdę wiele, gdyż w naszej ofercie można znaleźć vouchery na ciekawe atrakcje dla aktywnych i dla tych, którzy potrzebują chwili relaksu. Jeżeli chodzi o pomysł na prezent, wieczór kawalerski jest świetną okazją do podarowania voucheru na:

Taki prezent dla Pana Młodego na wieczór kawalerski z pewnością będzie bardziej doceniony niż śmieszny gadżet lub butelka trunku.

Niezapomniany prezent na kawalerski wieczór

Oferowane vouchery to sposób na zapewnienie Panu Młodemu miłych wspomnień oraz realizację marzeń. Prezent na wieczór kawalerski można wykorzystać w dowolnym terminie, dlatego wspólny wypad na jedną z oferowanych atrakcji, może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnej imprezy kawalerskiej. 

Jak to działa?

Liczba prezentów: 148

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard