Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na Kawalerski

Wieczór kawalerski to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie – ostatnia możliwość, aby wyszaleć się przed wejściem w związek małżeński. Zazwyczaj kojarzy się on z huczną imprezą w gronie najlepszych kumpli oraz zabawą do samego rana, zakrapianą alkoholem. Oprócz zorganizowania imprezy warto jednak wręczyć prezent na wieczór kawalerski, który może być elementem zabawy. Dlatego też niezależnie od tego, czy poszukujesz pomysłu na zorganizowanie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego, czy też potrzebujesz wyjątkowego upominku, na Prezent Życia znajdziesz wiele propozycji, dzięki czemu bez problemu odnajdziesz to, czego szukasz.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 140

Prezent dla kawalera na wieczór kawalerski

Jeżeli przyszły Pan Młody nie należy do typu imprezowicza, lepszym rozwiązaniem będzie prezent na kawalerski, który można wykorzystać podczas wieczoru zamiast imprezy. Możliwości jest naprawdę wiele, gdyż w naszej ofercie można znaleźć vouchery na ciekawe atrakcje dla aktywnych i dla tych, którzy potrzebują chwili relaksu. Jeżeli chodzi o pomysł na prezent, wieczór kawalerski jest świetną okazją do podarowania vouchera na:

  • lot paralotnią lub motolotnią,
  • jazdę Monster Truckiem,
  • paintball,
  • przejażdżkę sportowym samochodem,
  • pobyty weekendowe,
  • obozy kondycyjne i przetrwania.

Taki prezent dla Pana Młodego na wieczór kawalerski z pewnością będzie bardziej doceniony niż śmieszny gadżet lub butelka trunku. Prezent w formie przeżyć to również najlepsza opcja, kiedy chcesz, by upominek na długo zapadł w pamięci Pana Młodego.

Ciekawe prezenty na wieczór kawalerski: niebanalne pomysły

Jeśli poszukujesz upominku, który będzie ciekawy i śmieszny oraz zaskoczy Twojego kolegę, na Prezent Życia z pewnością znajdziesz odpowiedni podarunek dla swojego kumpla. Wieczór kawalerski może być tym wydarzeniem, które zostanie zapamiętane na długo przez przyszłego Pana Młodego, gdy zagwarantujesz mu ekstremalne przeżycia w powietrzu, w wodzie lub na lądzie. A może rywalizacja na torze i wyścig gokartami z uczestnikami wieczoru kawalerskiego? Na Prezent Życia znajdziesz wiele inspiracji, które z pewnością okażą się trafionym upominkiem.

Najlepszy prezent na wieczór kawalerski

Dobry prezent na wieczór kawalerski to taki, który będzie zgodny z zainteresowaniami Pana Młodego. Upominek powinien być oryginalny i wywoływać emocje, które dostarczą wielu niezapomnianych wspomnień. Dlatego świetnym pomysłem na wieczór kawalerski będą wyczynowe atrakcje. Skok free jump albo skok ze spadochronem to upominek, który sprawi, że emocje sięgną zenitu. A może prezent motoryzacyjny? Każdy facet jest pasjonatem szybkich aut i driftu, dlatego dużo satysfakcji sprawi jazda Lamborghini Gallardo czy jazda Audi R8 V8. Przyszły Pan Młody jest fanem oldschoolowych aut? – drift taxi polonezem fso w Poznaniu z pewnością zapewni mu wiele radości. Trafionym prezentem na wieczór kawalerski może być także degustacja whisky, która może być początkiem świetnej zabawy, dopiero rozpoczynającej szalony wieczór kawalerski.

Oferowane na Prezent Życia vouchery to sposób na zapewnienie Panu Młodemu miłych wspomnień oraz realizację marzeń. Prezent na wieczór kawalerski można wykorzystać w dowolnym terminie, dlatego wspólny wypad na jedną z oferowanych atrakcji, może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnej imprezy kawalerskiej. Podaruj koledze wyjątkowy prezent i spraw, by na długo zapamiętał swój wieczór kawalerski!

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard