Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na rocznice

Zbliża się Wasza rocznica ślubu? A może to święto będą obchodzić Twoi rodzice lub dziadkowie? Bez względu na to, ile wspólnych lat w związku minęło, warto tą chwilę uczcić i sprawić sobie odrobinę przyjemności. Prezent na rocznicę nie musi się wcale ograniczać do wręczenia kwiatów i romantycznej kolacji w restauracji. Zaskocz swoją drugą połówkę i spraw jej upominek, którego nie zapomni przez długi czas! Zobacz, co przygotowaliśmy na tę okazję.

Pomysł na prezent na rocznicę

Szukasz niebanalnego upominku, który pozwoli Ci spędzić miło czas z drugą połówką i sprawi przyjemność Wam obojgu? Możemy Ci zaproponować prezent na rocznicę, dzięki któremu poczujecie moc adrenaliny lub zrelaksujecie się podczas romantycznego weekendu. Na tę okazję przygotowaliśmy mnóstwo propozycji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie:

Każdy voucher ma ważność aż 12 miesięcy, dlatego prezent na rocznicę może zostać wykorzystany w najbardziej dogodnym terminie.

Jaki prezent na rocznicę?

Wśród propozycji znajdziesz vouchery dla siebie i dla swoich najbliższych. Posiadamy prezent na rocznicę dla dziadków, rodziców czy przyjaciół w każdym wieku. Możesz wybrać atrakcje dopasowane wiekiem oraz zainteresowaniami do obdarowywanych, dzięki czemu pomysł na prezent na rocznicę z pewnością wywoła na twarzy uśmiech.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 307

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard