Facebook Ceneo
Skutery śnieżne

Skutery śnieżne

Wyprawa skuterem śnieżnym to niezapomniane doświadczenie dla osób w różnym przedziale wiekowym. Taki prezent z pewnością spodoba się nie tylko młodzieży, ale też doświadczonym odbiorcom. To idealna propozycja dla fanów mocniejszych wrażeń, którzy są zwolennikami szybkiej jazdy i podwyższonego poziomu adrenaliny. 

Liczba prezentów: 2

Taka wyprawa pozwala na podziwianie pięknych górskich widoków i atrakcyjnych krajobrazów. Nie zapomni się tego do końca życia. Jeśli ktoś lubi aktywnie spędzać swój wolny czas i szuka oryginalnego pomysłu na randkę z ukochaną osobą, powinien wziąć pod uwagę właśnie taką możliwość.

Skutery śnieżne - dlaczego warto się zdecydować?

Zainteresowani mają do wyboru trzy podstawowe opcje:

wyprawę na skuterze śnieżnym w towarzystwie przewodnika,
jazdę na skuterze śnieżnym dla dwóch osób wraz z przewodnikiem,
wyjątkowy weekend w górach z wyprawą na skuterze śnieżnym.

Wypada przeanalizować powyższe możliwości i wybrać dla siebie lub kogoś bliskiego właściwą propozycję. Towarzystwo przewodnika to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale też szansa na dowiedzenie się wielu istotnych rzeczy na temat gór. Wyprawa przy użyciu skutera śnieżnego to bardzo przyjemne doświadczenie oraz mnóstwo pozytywnych emocji. Spodoba się to zarówno kobietom, jak i mężczyznom. To oferta skierowana do miłośników zimowych szaleństw i sportów zimowych, których przecież nie brakuje. Jeśli ktoś ceni sobie świeże powietrze i górskie klimaty, taka opcja jest przeznaczona właśnie dla niego.

Rozmaite trasy na skutery śnieżne

Pozytywną informacją dla wszystkich zainteresowanych klientów jest to, iż do wyboru są rozmaite trasy. Są one bardzo malownicze i dobiera się je pod kątem zaawansowania konkretnych odbiorców. Voucher nie musi być wykorzystany natychmiastowo, dlatego warto pomyśleć o nim z wyprzedzeniem, np. na prezent urodzinowy dla męża czy też siostry. O bezpieczeństwo uczestników wyprawy dbać będą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, więc nikt nie musi obawiać się o swoje zdrowie. Osoby korzystające z tego typu atrakcji będą mogły skupić się na pięknych widokach, ciekawych trasach i czerpaniu wielkiej radości. 

Skutery śnieżne, na których będzie się podróżowało są w pełni komfortowe, jednak uczestnicy wypraw muszą wyposażyć się we właściwe stroje, aby zwiększyć poziom własnego bezpieczeństwa i zadbać o komfort cieplny. Chodzi tutaj o nieprzemakalny strój, który poradzi sobie z obniżoną temperaturą i deszczem. Dzięki takiej przejażdżce klienci dowiedzą się, jak działa sprzęt oraz jak przeprowadzić tego typu wyprawy. 

Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard