Facebook
Facebook Ceneo
Psie zaprzęgi i kuligi

Psie zaprzęgi i kuligi

Psie zaprzęgi - niestandardowe wyprawy

Poszukiwanie niestandardowych rozrywek, gwarantujących niezapomniane wrażenia, obecnie jest praktykowane przez wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Wśród dostępnej oferty na rynku mamy nie tylko sztampowe przykłady jak off-road, skoki na bungee czy wszelkie odmiany surfingu. Coraz częściej na celowniku znajdują się rozrywki rzadkie, którymi uczestnik będzie mógł pochwalić się innym podobnym jemu - miłośnikom mocnych wrażeń. Pochwalić się czymś nowym, czymś czego inni jeszcze nie doświadczyli, czymś wyjątkowym.

Dawniej, psie zaprzęgi wykorzystywano do podróżowania i transportu towarów w trudno dostępne miejsca. Później też, zaczęto organizować wyścigi psich zaprzęgów. Dzisiaj, psie zaprzęgi zaczynają znów być popularne, tym razem w formie rozrywki pełnej emocji i niezapomnianych chwil. Poznawanie nowego to pasja wielu osób, a organizowane jazdy psimi zaprzęgami, to idealne rozwiązanie dla poszukiwaczy niestandardowych wrażeń. 

Psi zaprzęg - instruktaż, wiedza i jazda

Czas oderwać się od rzeczywistości i przeżyć niesłychaną zimową przygodę, Przygodę wypełnioną wyprawą psim zaprzęgiem, składającym się ze specjalnych sań i przygotowanych do tego psów rasy Husky. Prędkość, połacie śnieżnobiałego puchu i emocje najwyższych lotów niedostępne dla każdego. Tutaj potrzeba odwagi, sprawności fizycznej i dobrego przygotowania. Wybierając się na psi zaprzęg nie tylko zaznamy wyjątkowej przejażdżki po wcześniejszym instruktażu, ale przygotujemy zaprzęg do jazdy, poznamy psy pociągowe rasy Husky i dowiemy się paru ciekawostek o samych psich zaprzęgach. Niepowtarzalne emocje gwarantowane.

Chcesz spróbować swoich sił w psim zaprzęgu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jak to działa?

Liczba prezentów: 2

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard