Facebook
Facebook Ceneo

Prezent na Święta

Święta to czas, który kojarzy się z pachnącą choinką, pieczeniem pierniczków i spędzaniem czasu w rodzinnym gronie. To nie wszystko, gdyż w polskiej tradycji już dawno przyjęły się prezenty bożonarodzeniowe, którymi obdarowuje się bliskie osoby. Najwięcej radości sprawia to dzieciom, które z niecierpliwością czekają na dzień, w którym pod choinką znajdą wymarzone paczki. Prezenty na święta to także okazja dla dorosłych, aby mogli miło spędzić czas. Taką możliwość dają przygotowane przez nas specjalne vouchery na różne, ciekawe atrakcje.

Oryginalny prezent na święta Bożego Narodzenia

Pewnie nie raz znalazłeś pod choinkę upominek, który w ogóle Ci się nie przydał i leży schowany w szafie. Kolejna para świątecznych skarpetek, perfumy lub kubek z motywem reniferów to prezenty na święta Bożego Narodzenia, z którymi każdy miał styczność. Tradycję wręczania upominków można jednak celebrować znacznie ciekawiej, wybierając vouchery na spędzenie czasu w niezapomniany sposób. Jeżeli interesują Cię oryginalne prezenty świąteczne, przygotowaliśmy z tej okazji:

To tylko niektóre z propozycji, które sprawdzą się jako niebanalny prezent na Boże Narodzenie. Voucher można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy, w dowolnie wybranym terminie. Jeżeli chcesz, aby prezent na święta był czymś więcej niż tylko praktycznym upominkiem, skorzystaj z naszych pomysłów na nieszablonowe atrakcje!

Jak to działa?

Liczba prezentów: 296

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard