Facebook
Facebook Ceneo

Top 5 wakacyjnych rozrywek. cz.1

Jak to działa?
28 czerwca 2019

Wakacje już oficjalnie się zaczęły!  Rozpoczyna się czas wypoczynku, przygód oraz….rozrywek.
Czego najczęściej poszukujemy latem? Jakie sporty cieszą się największym zainteresowaniem? Czego warto spróbować samemu?
Przeszukaliśmy internet, wypytaliśmy naszych znajomych, naszych klientów by się tego dowiedzieć. Na tej podstawie, udało nam się stworzyć listę TOP 5 wakacyjnych rozrywek.

Zobaczcie co znalazło się na tej liście i sami spróbujcie emocji, które oferują nasze karnety.

Zapoznanie z nurkowaniem dla dwojga
Nurkowanie jest jednym z piękniejszych i bardziej ekstremalnych sportów! Pozwól sobie na podwodną przygodę. A może szukasz po prostu idealnego prezentu dla bliskiej Ci osoby?Nasz prezent pozwoli Ci zgłębić tajniki nurkowania, poprzez część teoretyczną, gdzie dowiesz się co robić żeby czerpać z nurkowania tylko frajdę. Zajęcia basenowe pozwolą Ci zapoznać się ze sprzętem i użyć go do pierwszych nurkowań. To tylko początek Twoich podwodnych przygód, następnym etapem może będą egzotyczne rafy w Turcji czy Egipcie? 

Canoe – Rafting przełomem Dunajca
Rafting będzie idealną niespodzianką dla osób lubiących aktywnie spędzać czas i poczuć dreszczyk emocji. Będzie to wspaniały prezent dla ludzi szczególne zainteresowanych sportami wodnymi. Zakup tego prezentu będzie po prostu strzałem w dziesiątkę! Poczuj moc prawdziwej przygody oraz adrenaliny i już dzisiaj zmierz się z rwącym nurtem rzeki. Sprawdź siebie w nawet najtrudniejszych sytuacjach, a przekonasz się na ile Cię stać!

Windsurfing
Windsurfing należy do jednego z bardziej popularnych sportów wodnych, które dostarczą Ci ogromnej dawki adrenaliny! Poczuj się jak prawdziwy mistrz fal! Będzie to możliwe dzięki profesjonalnemu szkoleniu windserfingowemu, które odbywa się w Dziwnówku i Kryspinowie. Podczas jego trwania poznasz tajniki tego sportu oraz spędzisz aktywnie czas! Spróbuj swoich sił w windsurfingu!

Flyboard
Jest nowatorskim sportem wodnym, który cieszy się rosnącą popularnością w Polsce i na świecie. Powietrzne ewolucje, skoki nad wodą oraz bardzo szybkie pływanie przyciągają rzesze fanów. Flyboard działa dzięki specjalnemu urządzeniu, które pod wpływem silnych strumieni wody może unosić nas w górę, podrzucać w powietrze lub zanurzać w wodzie. Całość napędzana jest turbiną skutera wodnego, do którego podłączony jest osiemnastometrowy wąż zasysający wodę. Podstawowy napęd zainstalowany jest pod nogami. Flyboard to propozycja dla osób, poszukujących nowych wrażeń i emocji! Będzie to niezapomniane przeżycie, które da Ci prawdziwy zastrzyk adrenaliny!

Skok ze spadochronem
Skok ze spadochronemz 4000 metrów, spowoduje, że już nic w życiu nie wyda Ci się zbyt straszne, aby się tego podjąć. Wyskocz z pędzącego samoloty w towarzystwie instruktora i leć swobodne przez 50 sekund! Z pewnością będzie to niezwykłe przeżycie, które zapamiętasz na długo. Podczas skoku ze spadochronem otwarcie czaszy następuje na wysokości 1700 metrów, przez co samo szybowanie trwa około pięciu minut. Uczestnik skoku może swobodnie sterować spadochronem aż do wysokości 500 metrów. Na niższym pułapie stery przejmuje doświadczony instruktor, który bezpiecznie postawi Was na ziemi.

 

 

 

 

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard