Facebook Ceneo

Prezenty dla firm

 • 30 kwietnia 2015

  Jazda samochodem rajdowym - Gdzie w Polsce można pojeździć?

  Lista torów w Polsce jest dość długa i nadal nie ma pewności, czy wszystkie są zarejestrowane. Jest jednak kilka takich, na których realizowane są eventy pozwalające pojeździć super samochodami, jakie nieczęsto można spotkać na naszych drogach. Pokrótce opiszę kilka z nich, na których realizowane są przejazdy takimi samochodami jak Lamborghini Gallardo, Ferrari 430, Nissan GT-R, Audi R8 i kilka innych, które pozwalają spełnić marzenie niejednego fana motoryzacji.

  więcej
 • 25 maja 2015

  Przez chaszcze i bagna, czyli wyprawa Off Road 4x4 z Trekking Club!

  Jeśli ciekawi Cię jak wygląda jazda Off Road, a przy okazji chcesz poczytać jak ekipa PrezentŻycia radziła sobie z napotkanymi przeszkodami to zapraszam do lektury historii spisanej moimi rękami z wyprawy Off Road 4x4 w Katowicach z Trekking Club!

  więcej
 • 31 maja 2015

  Tunel aerodynamiczny czy skok ze spadochronem?

  Od niedawna w Polsce jest alternatywa dla skoków spadochronowych, która pozwala odczuć wrażenia podobne do skoku - a wszystko to na wysokości kilku metrów. Zaskoczony? Mowa o tunelu aerodynamicznym, który dzięki potężnym turbinom wytwarza strumień powietrza, pozwalający na unoszenie się nad ziemią. Zapraszam do nowego wpisu na naszym blogu...

  więcej
 • 17 czerwca 2015

  12 metrów nad wodą bez trzymanki? to może być tylko Flyboard.

  Jeśli nie słyszałeś jeszcze o dyscyplinie jaką jest Flyboard to wcale się nie dziwię. Zarówno w Polsce jak i na świecie flyboarding uprawiany jest dopiero od kilku lat. Pierwszy raz pokazano go w 2011 roku na targach Paris Boat Show w Paryżu. Twórcą tego wynalazku jest Franky Zapata od wielu lat związany ze sportami wodnymi, który jest również wielokrotnym mistrzem świata w Jet-Ski.

  więcej
 • 27 czerwca 2015

  Chciałbym polecieć szybowcem... a co jest lepsze 'start za samolotem', czy 'za wyciągarką'??

  Takie pytanie nie raz zdarzyło mi się usłyszeć od potencjalnego klienta. Dylemat jest spory. Szybowiec jest mikrolotem bez napędu, więc sam się nie wzniesie, a jednak jakoś w powietrzu musi się znaleźć. Dlatego właśnie potrzebne jest dodatkowe urządzenie. Czym jest tajemnicza wyciągarka i jakie są różnice poza cena? Stwierdziłem, że w celu wyjaśnienia tego zagadnienia raz na zawsze, w kilku zdaniach opiszę czym różnią się te warianty, a każdy wybierze dla siebie to co mu bardziej odpowiada.

  więcej
 • 22 lipca 2015

  Wake Parki powstają w całej Polsce!

  Fajnie, że powstają parki, tylko pytanie co się tam robi i co to jest ten ?Wake?? Słowo park może kojarzyć się z zielenią, spokojnym spacerkiem i ławką, na której można przycupnąć z książką, aby w pełni oddać się lekturze. Nic bardziej mylnego, ponieważ w Wake Parku książki będą narażone na zmoknięcie, a błogi spokój zostanie zastąpiony ostrą jazdą bez trzymanki (chociaż lepiej się trzymać :)).

  więcej
 • 28 lipca 2015

  Czym jest bolid KTM X-BOW?

  Często osoby pragnące obdarować kogoś rajdowym prezentem pytają mnie co to za auto ten KTM? Niby dopuszczone jest do jazdy po drogach, ale jakoś go jeszcze na ulicy nie spotkałem. Stwierdziłem, że sam dowiem się więcej o tym bolidzie i opiszę na naszym blogu, aby wszyscy klienci mogli łatwiej dokonywać wyboru prezentu.

  więcej
 • 6 września 2015

  Największe wyzwanie w życiu ? skok ze spadochronem

  Nie wiem jak Wam, ale wydaje mi się, że wielu ludzi obiera sobie jako jeden z życiowych celów właśnie skok ze spadochronem. Symbolizuje to przełamanie własnych obaw przed wyskoczeniem z samolotu lecącego 4 km nad ziemią. Co prawda skok ten odbywa się w tandemie z instruktorem, który takich skoków w sezonie wykonuje po kilkaset, a w życiu wykonał już tysiące, ale wciąż w głowie pojawia się pytanie: ?czy spadochron na pewno się otworzy??.
  więcej
 • 26 września 2015

  Kitesurfing ? sport dla każdego

  Słyszałeś o Kitesurfingu, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Przeczytaj ten wpis, a możesz dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy, które każdy początkujący kitesurfer powinien wiedzieć.
  więcej
 • 29 września 2015

  Co tu robić, gdy za oknem plucha?

  Zbliża się jesień i często doświadczamy tzw. ?pogody barowej?, która niewielu nastraja pozytywnie i motywuje do wyjścia na spacer, a co dopiero polatać na paralotni.
  więcej
Newsletter
Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard