Facebook
Facebook Ceneo
Jak to działa?

samochody rajdowe

 • 30 kwietnia 2015

  Jazda samochodem rajdowym - Gdzie w Polsce można pojeździć?

  Lista torów w Polsce jest dość długa i nadal nie ma pewności, czy wszystkie są zarejestrowane. Jest jednak kilka takich, na których realizowane są eventy pozwalające pojeździć super samochodami, jakie nieczęsto można spotkać na naszych drogach. Pokrótce opiszę kilka z nich, na których realizowane są przejazdy takimi samochodami jak Lamborghini Gallardo, Ferrari 430, Nissan GT-R, Audi R8 i kilka innych, które pozwalają spełnić marzenie niejednego fana motoryzacji.

  więcej
  • 19 czerwca 2015

   Co chciałby dostać ojciec?

   Prosty tytuł dla prostego tematu. Już za kilka dni (23 czerwca) Dzień Ojca i wiele osób wciąż nie ma kupionego prezentu. Ojciec ojcu nierówny i nie mam tutaj na myśli przedstawicieli kościoła, jak popularny Ojciec Mateusz z Sandomierza. Chodziło mi oczywiście o ?posiadaczy? dobytku w postaci minimum 1 sztuki dziecka.

   więcej
  • 28 lipca 2015

   Czym jest bolid KTM X-BOW?

   Często osoby pragnące obdarować kogoś rajdowym prezentem pytają mnie co to za auto ten KTM? Niby dopuszczone jest do jazdy po drogach, ale jakoś go jeszcze na ulicy nie spotkałem. Stwierdziłem, że sam dowiem się więcej o tym bolidzie i opiszę na naszym blogu, aby wszyscy klienci mogli łatwiej dokonywać wyboru prezentu.

   więcej
  • 30 października 2015

   Drugoplanowy bohater w najnowszej odsłonie James'a Bonda - Spectre

   Spectre to najnowsza część przygód Jamesa Bonda, w którą wcielił się Daniel Craig. To już 24 odsłona przygód agenta 007, która w Polsce wyświetlana będzie od 6 listopada. Wszyscy fani serii szykują się do kin, aby sprawdzić z kim, tym razem upora się James Bond.
   więcej
  • 26 listopada 2016

   Wspomnienia z toru Kamień Śląski...

   Krótka historia o tym, jak wraz z rodziną wybrałem się na tor Kamień Śląski, aby skorzystać z przejazdu super samochodem. Przeczytajcie, jeśli ciekawi Was jak wyglądał ten dzień...
   więcej
  • 09 kwietnia 2019

   Wyzwanie Adrenalina

   Chcesz przeżyć lot paralotnią lub skok spadochoronem zupełnie za darmo? Nic prostszego! Podejmij #WyzwanieAdrenalina
   więcej

  Newsletter

  Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
  Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
  tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
  NIP: 6312608223

  Płatności obsługuje:

  Payu.pl
  eCard