Facebook
Facebook Ceneo
Jak to działa?

latanie

 • 31 maja 2015

  Tunel Aerodynamiczny - czyli 200 km/h kilka metrów nad ziemią.

  Od niedawna w Polsce jest alternatywa dla skoków spadochronowych, która pozwala na ?spadanie? 200, a nawet 300 km/h przez kilka minut, a wszystko to na wysokości kilku metrów. Zaskoczony? Mowa o tunelu aerodynamicznym, który dzięki potężnym turbinom wytwarza strumień powietrza, pozwalający na unoszenie się nad ziemią. Zapraszam do nowego wpisu na naszym blogu...

  więcej
 • 17 czerwca 2015

  12 metrów nad wodą bez trzymanki? to może być tylko Flyboard.

  Jeśli nie słyszałeś jeszcze o dyscyplinie jaką jest Flyboard to wcale się nie dziwię. Zarówno w Polsce jak i na świecie flyboarding uprawiany jest dopiero od kilku lat. Pierwszy raz pokazano go w 2011 roku na targach Paris Boat Show w Paryżu. Twórcą tego wynalazku jest Franky Zapata od wielu lat związany ze sportami wodnymi, który jest również wielokrotnym mistrzem świata w Jet-Ski.

  więcej
 • 19 czerwca 2015

  Co chciałby dostać ojciec?

  Prosty tytuł dla prostego tematu. Już za kilka dni (23 czerwca) Dzień Ojca i wiele osób wciąż nie ma kupionego prezentu. Ojciec ojcu nierówny i nie mam tutaj na myśli przedstawicieli kościoła, jak popularny Ojciec Mateusz z Sandomierza. Chodziło mi oczywiście o ?posiadaczy? dobytku w postaci minimum 1 sztuki dziecka.

  więcej
 • 27 czerwca 2015

  ?Chciałbym polecieć szybowcem... a co jest lepsze 'start za samolotem', czy 'za wyciągarką'??

  Takie pytanie nie raz zdarzyło mi się usłyszeć od potencjalnego klienta. Dylemat jest spory. Szybowiec jest mikrolotem bez napędu, więc sam się nie wzniesie, a jednak jakoś w powietrzu musi się znaleźć. Dlatego właśnie potrzebne jest dodatkowe urządzenie. Czym jest tajemnicza wyciągarka i jakie są różnice poza cena? Stwierdziłem, że w celu wyjaśnienia tego zagadnienia raz na zawsze, w kilku zdaniach opiszę czym różnią się te warianty, a każdy wybierze dla siebie to co mu bardziej odpowiada.

  więcej
 • 06 września 2015

  Największe wyzwanie w życiu ? skok ze spadochronem

  Nie wiem jak Wam, ale wydaje mi się, że wielu ludzi obiera sobie jako jeden z życiowych celów właśnie skok ze spadochronem. Symbolizuje to przełamanie własnych obaw przed wyskoczeniem z samolotu lecącego 4 km nad ziemią. Co prawda skok ten odbywa się w tandemie z instruktorem, który takich skoków w sezonie wykonuje po kilkaset, a w życiu wykonał już tysiące, ale wciąż w głowie pojawia się pytanie: ?czy spadochron na pewno się otworzy??.
  więcej
 • 18 października 2015

  Tam, gdzie wiatr poniesie?, czyli loty balonem nie tylko dla romantyków.

  Wśród atrakcji oferowanych w sklepach takich jak nasz, spotkać można loty balonem. Chociaż nie są to wydarzenia ekstremalne, to i tak wiążą się z dużymi emocjami i chętnie kupowane są na prezent np. z okazji ślubu, czy jako okazja do oświadczyn.

  więcej

Newsletter

Informacje o nowościach, konkursach i promocjach. Dostęp do ofert dedykowanych. Regularnie kody rabatowe.
Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@prezentzycia.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Payu.pl
eCard